İkimizin Yerine 5 Haziran Özeti Neler Olacak Tüyoları ve Fragmanı

Jagdish, Anandi’nin Shivraj ile evlenmesini engelleyecek mi? Hint dizisi İkimizin Yerine 5 haziran özeti neler olacak tüyoları ve analizi yazımızın ayrıntılarında. Sevilen dizi İkimizin Yerine 5 haziran fragmanı yayınlandı. İkimizin Yerine 5 haziran neler olacak özetini size ayrıntıları ile anlatmak istedik.

İkimizin Yerine 5 Haziran Özeti Neler Olacak Tüyoları ve Fragmanı

Guari ile yanlış yaptığını kabul eden Jagdish köye geri döner. Anacı Anandi’nin karşısına çıkıp ona içindekileri aykırmaktır. İkimizin Yerine 5 haziran özeti gerilim ve stres dolu bir bölüm oldu. Anandi’yi tekrar kazanmak için karşısına çıkar ve ona karşı olan duygularını söyler. Anandi’nin kalbi ise çoktan dolmuş artık Jagdish’e kapanmıştır. İyi kalpli Anandi Jagdish’i af edecek mi? Jagdish Bairon’a da hastanede yere yatıp yalvarır ancak Bairon Jagdish’i af etmediği gibi yanından geçip gider. Şimdi sıra Anandi’dedir. Sizce iyi kalpli Anandi Jagdish’i af edecek mi?

İkimizin Yerine 5 haziran özeti

Anandi ile Kaymakam Shivraj’ın evliliği bozulacak mı?

Köye gelen Jagdish önce Anandi’nin karşısına çıkar. Ancak tam istediği gibi yumuşama olmaz. Anandi iyi kalplidir ancak İkimizin Yerine 5 haziran özeti için yeterli gelmez. Jagdish bu sefer Shivraj’ın karşısına çıkmayı düşünür. Ancak bu karşılaşma 271. bölümde olmayacak. İkimizin Yerine 6 haziran bölümünde Jagdish Shivraj ile de konuşacak. Bu bölüme daha var. Jagdish geçmişinin cezasını çekmektedir. Shivraj ile Anandi’nin evlenmesini sadece geciktirecek ancak aralarındaki duygusal bağı kesinlikle bozamayacaktır.

Anandi ile Kaymakam Shivraj’ın evliliği bozulacak mı

Barion ise öz oğlu olan Jagdish’i evine kabul etmez. Jagdish’in döndüğünü öğrenen Shivraj’ı korku sarar. Korkusu Jagdish’in ona yapacakları değildir. Anandi ile konuşur ise sevdiği kadını kaybetmekten korkmaktadır. Bu durum Jagdish’i Anandi’ye daha derinden bağlamaktadır. Jagdish artık ne yaptığını bilmemektedir. İkimizin Yerine 5 haziran bölümünde yaptığı hırsızlıktan çok pişman olsa da hayatında silinmeyen leke olarak yer alacaktır. Gelecek bölümlerde Jagdish yaşadıklarından dolayı ciddi ciddi intihar girişimlerinde bulunacak. Bunalımda olan adamın ne yapacağı hiç belli değil ancak köye gelmesi pek iyi olmadı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Haziran 2019