İkimizin Yerine Anandi Rolünü Oynayan Oyuncu Bilgileri Gerçek Adı İnstagramı

İkimizin Yerine Anandi Rolünü Oynayan Oyuncu Bilgileri Gerçek Adı İnstagramı… İkimizin Yerine dizisinde çocuk yaşında evlenen bir kız çocuğunun hayat hikayesi anlatılacaktır. Anandi İkimizin Yerine dizisinin başrolü yani asıl kızı. İkimizin Yerine dizisinde Anandi daha 8 yaşındayken  evlenir.

Gelenekleri gereği çocuk yaşta evlendirilen Anandi’nin hayatı başına yıkılır. O henüz arkadaşlarıyla okulda oyunlar oynamayı planlar ve isterken hayat onu evliliğe götürür. Evlendiği kişi de bir çocuktur bu yüzden ikisi de birbirinden nefret eder. Zamanla Anandi Jagdish yani evlendiği kişinin okul derslerine yardım ettikçe arkadaş olurlar. İyi anlaşmaya başlarlar. Ancak ikisi de büyür. Aşkın ne olduğunu anlamaya başlarlar. Anandi eşi olan Jagdish’e aşık olur. Jagdish ise dışarıdan başka bir kadına Gauri’ye aşık olur.

İkimizin Yerine dizisinde Anandi kocası ona aşık olmayınca ayrılırlar. Jagdish Gauri ile evlenir. Ancak Gauri ailesinin istemediği gelindir. Bu yüzden Gauri’de Jagdish’in ailesine kin duyar. Jagdish zamanla yanlış seçim yaptığını anlar ve Anandi ile barışmak istediğini ailesine açıklar. Ancak çok geç kalmıştır. Anandi başkası ile evlenmiştir. Eski eşi ile barışır onu affeder sadece arkadaş kalmaya karar verirler.

İkimizin Yerine dizisi başrol oyuncusu olan Anandi’yi kim canlandırmaktadır? Anandi’yi İkimizin Yerine dizisinin başından sonuna 3 oyuncu canlandırmıştır. Çünkü İkimizin yerine dizisi ilk başlarında Anandi çocuktur 8 yaşında bir çocuk olan Anandi yi Avika Gor canlandırmaktadır.

Avika Gor Kimdir? İkimizin Yerine Dizisi Anandi Bilgileri;

1997 yılında Handistan’ın Mumbai şehrinde doğan Avika Gor İkimizin Yerine dizisine katıldığında 11 yaşındaydı. İkimizin Yerine dizisinde 2 sezon oynamıştır. İlk dizisi olmasına rağmen İkimizin Yerine orjinal adı Balika Vadhu dizisinde sonra ülke de tanınan bir oyuncu olmuştur.

İki sezon boyunca İkimizin Yerinde dizisinde başrol oynayan Avika Gor şimdi 21 yaşındadır. Bu dizideki oyunculuğu sayesinde ödüller kazanmıştır.

İkimizin Yerine dizisinde Avika Gor’dan sonra Anandi karakterini canlandıran isim Pratyusha Banerjee oldu.

İkimizin Yerine dizisinde Anandi’nin gençliğini canlandıran oyuncu Pratyusha Kimdir?

1991 yılında Jharkhand şehrinde doğan oyuncu Pratyusha Hintli oyuncudur. 19 yaşında bir yetenek yarışmasına katılır. Yarışmanın ardından İkimizin Yerine dizisinde başrol oyuncusu olur. Oyunculuk yaptığı dönemde de Rahul Raj ile birliktelik yaşamıştır.  Pratyusha İkimizin Yerine dizisinde Anandi rolünü 3 yıl boyunca oynamıştır. 2016 yılında evinde asılmış olarak bulunan oyuncu Pratyusha’nın ailesi onun intihar etmediğine inanıyor. Bir veda mektubu bile bırakmamış diyorlar. Ama durum kendinin intihar ettiği yönündeymiş.

 

İkimizin Yerine dizisi Anandi rolünü oynayan Toral Rasputra Kimdir?

İkimizin Yerine dizisinde Anandi karakteri 3 kez değişti. Çocukluğu gençliği ve biraz daha büyümüş hali. 3. Anandi rolünü canlandıran isim Toral Rasputra olmuştur. Toral Rasputra 1987 doğumlu olan oyuncu Hindistan’ın Mumbai şehrinde doğmuştur.

2013 yılından itibaren 3 yıl Anandi karakterine hayat vermiştir. İlk oyunculuğa reklam filmleriyle başlamıştır. 2012 yılında yaptığı evlilik 6 yıl sürmüştür. Toral Rasputra ilk dizisi Dhoom Machaao Dhoom dizisinde oynamıştır. Sonrasında Balika Vadhu dizisine transfer olmuştur.

İkimizin Yerine dizisinde Anandi 3 kez değişti. 3 oyuncumuzu da sizlere tanıttık. Hindistan yapımı dizi bir çok ödül almıştır. Oyuncuların hepsi dizi sayesinde daha çok tanınmıştır. İkimizin Yerine dizisi Türkiye ekranlarında da 8 eylülden itibaren her gün 16:10 da yayınlanmaya başlayacak Kanal 7 ekranlarında.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İkimizin Yerine Anandi Rolünü Oynayan Oyuncu Bilgileri Gerçek Adı İnstagramı (14 Yorum)

  1. Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.anandi hep haksızlıklara karşe masum insanları savunurdı ama kendisi gerçekte inter edib oldu

  2. Hic bir hint film deli divane kadar guzel izlenmemisti ve sevilmemisti sadece DELI DIVANEE

    • bu diziyi sevdim ama yeni bir anandinin katılmasına çok üzüldüm çoook üzüldümmmm :-(:-(:-(

  3. ❤️İKİMİZİN YERİNE❤️DİZİSİ Anandi OBRAZIN ÜÇ DEFE DEYİŞİLMESİ UMARIM DİZİNİN PERESTİŞKARLARIN UZAKLAŞDIMAZ DİZİNİN ÜÇ OYUNCUSUDA İYİ BAŞ KEHRAMAN DEYİŞMESİ HECDE DOĞRU DEYİL AMA KÜÇÜK ÇOÇUK BÖYÜYÜRSE BUNLAR MÜTLEKA OLMALIDI OYUNCULARA BAKDIKDA BAÇARIKLI OLDUĞU HİS OLUNUR❤️İKİMİZİN YERİNE❤️DİZİSİ Anandi BİR ÇOÇUK YUVANIN NE OLDUĞUN BELE ANESİ ANLATMAMIŞ ÖYRETMEN❤️Anandinin❤️ANESİNE ÇOK YALVARSADA EVLİLİK İŞİNDEN❤️Anandinin❤️AİLESİ VAZ KECMEDİ Anandi YUVA KURMA ADET ENENELERİN BİLMİR ÇOÇUKLAR ONA BELE GÜLÜR ÇOÇUKLAR ANANDİNİN EVLİLİKİN ANLAMILAR BELE ÖYRETMEN ANANDİNİN KÜCÜK YAŞDA OLAN EVLİLİKİNDEN KURTARAMADI ANANDİ EVLENİP YUVASINA YOLANIR ANANDİNİN ANESİNİN GÖZÜ YAŞLI KALIR ANESİNİN SÖZÜ KECMEYEN ADETLER ENENELER VAR ONLARIN HAYATINDA ANANDİNİN HAYATI KÜÇÜK GELİN ZEHRASININ HEKAYESİNE BENZEYİR HEMİN HEKAYEDEDE ÖYRETMEN ÇOK CALIŞDI AMA YENEDE ZEHRA EVLENDİ AMA SONU İYİ OLMADI ANANDİNİN SONU❤️AŞKLA❤️SEVGİYNEN❤️BİTEÇEK ANANDİ ÇÜNKÜ BÖYÜYEÇEK VE ÇOÇUKLUK YUVASIN AŞKINA KAYIDAÇAK

Eklenme Tarihi: 8 Eylül 2018