İkimizin Yerine (Balika Vadhu) Bittikten Sonra Hangi Dizi Başlayacak Kanal 7 de?

Kanal 7 ekranlarında yeni bir Hint dizisi başlıyor İkimizin Yerine (Balika Vadhu) isimli. 8 Eylül Cumartesi gününden itibaren Saat 16.10 da Kanal 7 ekranlarında başlayacak olan ikimizin yerine isimli Hint dizisi izleyici tarafından oldukça merak edildi nasıl bir dizi diye herkes pür dikkat izlemeye başladı.

Orijinal adı Balika Vadhu olan ve Hindistan’da yaklaşık 8 yıl boyunca devam etmiş olan ikimizin yerine isimli dizi 8 yıl sonrasında reytingleri iyi olmasına rağmen oyuncuların usanmasından yani diziden Bunalmasından dolayı sona ermiştir. Bu bilgiyi ilk öğrendiğimizde şaşırdık, gerçekten de küçük oyuncuların bile büyüdüğü okula başladığı Hatta evlenip çoluk çocuğa karıştığı bir Balika Vadhu dizisi bakalım ülkemizde nasıl bir tepkiyle karşılaşacak sevilecek mi Kanal 7 ekranlarında İkimizin Yerine olarak Türkçe dublajla yayınlanacak olan bu yeni diziden Bizler de çok şey umuyoruz.

Orijinalin de 2200 yüzden fazla bölüm olarak yayınlanan İkimizin Yerine dizisinin Türkiye’de Kanal 7 ekranlarında 550 – 560 bölüm civarında olacağı ve yaklaşık 2 sezon boyunca devam edeceğini düşünüyoruz. Ancak dizilerin erken final Yapma ya da düşük reytinglerden dolayı çabuk bitme gibi bir özelliği olduğu için kanal 7’deki bu yeni Hint dizisi İkimizin Yerine dizisi de kısa sürede erken final yapmazsa Ortalama olarak 2 sezon boyunca devam edecek, 2018 yılının 8 Eylül’ünde başlayan dizinin 2020 yılının mayıs ayına kadar devam etmesi tahmin ediliyor. Peki İkimizin Yerine Balika Vadhu dizisinden sonra Kanal 7 ekranlarında hangi Hint dizisi yayınlanacak izleyiciler oldukça merak ediyor.

İkimizin Yerine (Balika Vadhu) Bittikten Sonra Hangi Dizi Başlayacak

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki her şey yolunda giderse İkimizin Yerine yaklaşık 2 sezon boyunca devam edecek. Son yıllarda Hint dizileri ülkemizde Çok iyi tutunuyor ve çok yüksek reytingler alıyor. Hatta diyebiliriz ki birçok yerli günlük diziden daha iyi reyting alan Hint dizileri son zamanlarda Türk halkına kendisine çekmeyi başardı. İkimizin Yerine dizisi de bu şekilde izleyiciyi kendisine çekebilirse İki yıl boyunca soluksuz devam edecek bir dizi. Böylelikle Uzun soluklu yeni bir günlük Hint dizisi olan Balika Vadhu yani İkimizin Yerine dizisi Kanal 7 ekranlarını süslemeye devam edecek.

 

Peki bu dizi bittikten sonra Kanal 7 hangi Hint dizisini ekrana getirecek İkimizin Yerine dizisinden sonra hangi dizi ile uzun soluklu bir anlaşma ya da sözleşme imzalayacak. Elbette Bu süre oldukça uzun ancak hemen şunu söyleyelim ki Balika Vadhu dizisi yani İkimizin Yerine eğer kısa sürede final yaparsa Barun sobti’nin şu anda yayınlanmakta olan ve Hindistan’da sevilerek izlenen yeni dizisinin kanal 7’ye transfer edileceği konuşuluyor.

Barun Sobti 2018 yılında yayınlanmaya başlayan Yeni Dizisinde Surbhi Jyoti ile Başrolde oynuyor. Tanhaiyan isimli dizi için başrolde oynayan Barun Sobti ve Surbhi Jyotinin dizisi Kanal 7 tarafından ülkemize transfer edileceği ancak dizi halen Hindistan’da ulusal televizyonlarda yayınlanmaya devam ettiği için bu sürecin İkimizin Yerine dizisinden sonra olacağı tahmin ediliyor. Tanhaiyan isimli diziyi bekleyen Kanal 7 izleyicileri daha önce bir garip aşk isimli dizide hayran kaldıkları Barun Sobti ve güzel oyuncu Surbhi Jyoti bir arada izlemekten oldukça memnun kalacakları garanti gibi görünüyor.

İkimizin Yerineden Sonra kanal 7 de Hangi hint Dizisi Başlayacak

Şimdiden müjdesini vermek gerekirse İkimizin Yerine dizisinden sonra Barun sobtinin oynayacağı Tanhaiyan dizisi Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak gibi görünüyor. Ancak yine de kesin konuşmak doğru olmayacağı için bunu tahmin olarak yazdığımızı belirtmek isteriz. Çünkü Kanal 7 yönetiminin bu konudaki tavrı değişebilir farklı bir dizi ile de görüşmeler devam edebilir ancak Barun sobti’ye çok büyük önem veren Kanal 7 yönetimi kendisini Türkiye’ye getirmiş ve hayranları ile buluşmuştu. Hatta Kendisinden bir söz alarak bir sonraki dizisinin de yine kanal 7’de ekrana geleceğinin sözünü almıştı.

Bu yüzden dolayı İkimizin Yerine dizisinden sonra Büyük ihtimal Barun sobtinin başrollerinde oynayacağı tanhaiyan dizisi Kanal 7 de izleyiciyle buluşacak. Bu içeriğimizde İkimizin Yerine (Balika Vadhu) Bittikten Sonra Hangi Dizi Başlayacak Kanal 7 de? sorusuna cevap vermeye çalıştık, yeni gelişmeler olursa buradan sizlere yazıp konumuzu güncelleyeceğiz. Hoşçakalın…


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İkimizin Yerine (Balika Vadhu) Bittikten Sonra Hangi Dizi Başlayacak Kanal 7 de? (19 Yorum)

  1. lütfen kanal 7 yayınlanmamış hint dizileri istiyoruz avinaj sacde yada barun sopti yada shrenu parikh dizileri olsun

  2. İnşallah bir garip aşk ve sensiz olmazın tekrarları başlar bu diziler çok sevilmesine rağmen tekrarları verilmiyor nedense ‍♀️

  3. Lütfen deli divane dizisinin tekrarını yayınlayın seyredemiyorum çok yorum yaptım duyan yok

  4. kanal 7 sıtesının uyelerı lütfen ıkı yabancı dızısının tekraryny 10:00 yayinlaya bilirmisiniz cunki gecen defa izliyemisdim

  5. Arkadaşlar bende bir garip aşkı sevdim hatta hayranıyım 4 (dört ) kez izledim ama üzüldüğüm bir şey var o da bu filmin hepsinin olmaması yani daha devamı vardı yarıda bitmesidir eğer bir garip aşk çıkacaksa hepsi çıksın yani baştan sona kadar

  6. Artık şu bir garip aşk yenden verin eski dizileri veriniz bi bunu vermediniz lütfen geri verin ya

Eklenme Tarihi: 1 Eylül 2018