İkimizin Yerine Ganga Kimdir ? Resimleri İnstagram Hesabı Boyu Yaşı

İkimizin Yerine Ganga kimdir ? Güzel oyuncu Sriti Jha resimleri instagram hesabı yaşı ve boyu gibi özelliklerini konumuzda bulabilirsiniz. Ganga’nın dizideki rolü ve Jagdish ile ilişkisi hakkında senaryo bilgilerini konumuza ekledik.

İkimizin Yerine Ganga Kimdir ? Resimleri İnstagram Hesabı Boyu Yaşı

İkimizin Yerine Ganga Kimdir ? Sriti Jha

İkimizin Yerine dizisinde Ganga karakterini kim oynuyor çok merak ediliyor. Dizinin baş rol karakterleri arasında Ganga kimdir ? Karakteri Sriti Jha oynamaktadır. Yaşı boyu kilosu gibi özellikleri konumuzda bulabilirsiniz. Hem senaryoda hem gerçek hayatında olan bilgileri sizin ile paylaşacağız.

İkimizin Yerine Ganga Kimdir ? Sriti Jha

İkimizin Yerine Ganga kim ?

Dizide aşiret reisi Ratan ikinci eşi olaran Ganga ile evlenmiştir. Ratan daha küçük yaşında babasından zorla Ganga’yı almış kendisine eş yapmıştır. Ganga’nın Ratan’dan bir oğlu olur ve Ratan eve kuma getirir. Ratan’ın ailesi ile de anlaşamayan Ganga psikolojik baskı altında yaşamaktadır. Sürekli fiziksel şiddete de mağruz kalır. Ratan’ın hain planı Ganga’dan olan çocuğu büyüdükten sonra onu evden atmaktır. Ganga’da bunu bildiği için her gün üzülmektedir. Çocuğunu bırakmak istemez.

İkimizin Yerine Ganga kim ?

Jagdish Guari ve Anandi’den boşadıktan sonra eş aramaktadır. Ganga Jagdish’ten onu kurtarması için yardım ister. Ratan’ın evinden kaçan Ganga Jagdish ile yakınlaşmaya başlar Simutra bu yakınlaşmaya karşıdır. Ganga kimdir neden bizim ailemize girecek diye isyan eder. Jagdish ise Ganga’ya çoktan aşık olmuştur. İleriki bölümlerde Jagdish 3. eşi olarak Ganga ile evlenecektir.

İkimizin Yerine Ganga kim ?

Sriti Jha Kimdir ?

26 Şubat 1986 yılında Hindistan’ın Bihar kentinde dünyaya gözlerini açmıştır. O yıllarda kim bilebilirdi ki İkimizin Yerine Ganga kimdir dediklerinde Sriti Jha oynayacağını. İkimizin yerine dizisi ülkemizde 6 yıl sonra gösterime girdiğini ve dizideki yaşının 27 olduğunu hatırlatmakta fayda vardır. Kendisini yine günlük dizi olan Ah Kalbim’de Pragya adı ile izlemeye devam ediyoruz. New Delhi’de üniversite okudu. İyi derecede  dansçıdır. Balika Vadhu orjinal adı ile yayınlanan İkimizin Yerine Ganga kimdir sorusuna yanıt vermiş daha sonra Ah Kalbim dizisindeki baş rol teklifi için diziden ayrılmıştır. Boyu 1,65 m’dir.

Sriti Jha Kimdir ?

İkimizin Yerine Ganga Sriti Jha İnstagram

Dünyaca ünlü güzel oyuncu Sriti Jha instagram hesabına ulaşabilir güzel modelin resimlerini takip edebilirsiniz. @itisriti tagı ile kendisini 1 milyondan fazla kişinin takip ettiğini unutmayın. Ayrıca kendisi ile iletişime girmek isterseniz özel mesaj da atabilirsiniz.

İkimizin Yerine Ganga Sriti Jha İnstagram

İkimizin Yerine Ganga kimdir karakteri oynayan Sriti Jha yaşı boyu kilosu instagram hesabı gibi özellikleri konumuzda paylaştık. Eksik ya da eklenmesini istediğiniz merak edilen konuları bize yorumlar kısmından iletiniz. Dizihaberi.tv ailesi olarak teşekkür ediyoruz.

İkimizin Yerine Ganga kimdir

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.