İkimizin Yerine Hint Dizisi Jagdish Kimdir? Çocukluğu Gençliği Hayatı

Kanal 7 ekranlarında başlayan dizilerden birisi olan ve Hint dizilerinin tüm özelliklerini gösteren İkimizin Yerine isimli Hint Dizisinde Jagdish Kimdir? merak konusu oldu. Dizide Jagdish’in Çocukluğundan başlayıp Gençliği hatta orta yaşlılık dönemi dahil tüm Hayatını izleyeceğimiz ve oldukça güçlü bir karakter olarak farklı oyuncuların canlandıracağı Jagdish karakterini bu konumuzda irdeleyeceğiz..

İkimizin Yerine Hint Dizisi Jagdish Çocukluğu (Avinash Mukherjee)

Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan ikimizin yerine Hint dizisinde çocuk Jagdish kimdir bilgilerini sizler için Buraya yazmak istiyoruz İkimizin Yerine dizisinde çocuk jagdish karakterini canlandıran oyuncu Avinash Mukherjee‘dir..

Avinash Mukherjee kimdir: 1 ağustos 1997 tarihinde Hindistan’da doğan oyuncumuz şimdi 21 yaşındadır.İkimizin Yerine dizisinde çocuk Jagdish karakterine hayat veren Avinash Mukherjee dizinin başlamasından itibaren 2 sezon boyunca oldukça başarılı olan oyunculuk sergilemiştir. Avinash Mukherjee daha önce farklı dizilerde de geri almış İkimizin Yerine dizisindeki rolünden sonra farklı dizilerde de oynamıştır. Hindistan’da canlı olan dizi sektöründe oldukça sevilen oyunculardan birisidir.

İkimizin yerine jagdish Avinash Mukherjee

Avinash Mukherjee İkimizin Yerine dizisinde oynamış olduğu Jagdish karakteri oldukça olumsuz diyebileceğimiz ancak kendini sevdiren izleyiciye kendini kanıtlayan bir karaktere dönüşmüştür. Jagdish çocukluk döneminde zorla evlendirilmiş olsa da başka bir kıza aşık olduktan sonra evliliği ve yaşadığı aşk arasında büyük bir çıkmaza girmiş ve ne yapacağını şaşırmıştır. Jagdish karakteri Avinash Mukherjee daha sonra eğitim hayatına yönelerek okumayı başarmış ve doktor olmuştur..

İkimizin Yerine balika vadhu Dizisi Jagdish Gençliği (Shashank Vyas)

Shashank Vyas İkimizin yerine dizisinde Jagdish karakterinin gençlik yıllarını canlandıran oyuncunun gerçek adıdır. 30 Aralık 1986 tarihinde doğan ve 32 yaşında olan oyuncu Hindistan’ın Mumbai kentinde doğmuştur.  Shashank VyasHint dizilerinde birçok rol almış model ve aktördür. Balika vadhu dizisinde jagdish karakterini canlandıran oyuncu dizide 3 yıl boyunca görev yapmıştır son olarak oynamış olduğu dizi ise na dil se door 2017’de Hindistan’da yayın hayatına başlamıştır. .

Shashank Vyas İkimizin Yerine balika vadhuDizisi Jagdish Gençliği

Oyuncumuz Shashank Vyas İkimizin Yerine dizisinde jagdish karakterinin gençliğine Hayat verecektir. Çocuk yaşta evlenmiş olduğu karısını çok fazla sevmeyen ve ona çok fazla değer vermeyen ve kıymetini bilmeyen Jagdish karısının güzelliğinin farkında değildir ve başka bir kıza aşık olmuştur. Aşkı güzelliği farklı kadınlarda arayacak olan Jagdish oldukça mutsuzdur gençlik yılları böylelikle tükenir geçer. Hem kendisine hem de eşine iyi bir hayat sunamayan Shashank Vyas’ın canlandırdığı Jagdish rolü İkimizin Yerine dizisinde en çok merak edilen oyuncuların başında yer alacaktır.

İkimizin Yerine Dizisi Jagdish Yetişkin hali (Shakti Anand)

Shakti Anand İkimizin yerine dizisinde Jagdish karakterinin yetişkin halini oynayan oyuncudur. 23 Eylül 1975’te Hindistan da yeni Delhi şehri de dünyaya gelmiştir. 43 yaşında olan Shakti Anand 3 yıl boyunca Jagdish karakterine Hayat vererek İkimizin Yerine dizisinde rol almıştır.

Jagdish rolünden önce bir çok dizi ve filmde de rol almıştır. Kendisi aslında ilaç mühendisliği okumuş olan ve bu konuda yüksek lisans yapmış olan başarılı bir karakter olan Shakti Anand Hindistan’da birçok dizi ve sinema filminde başrol oynamış yetenekli bir oyuncudur.

İkimizin Yerine Dizisi Jagdish Yetişkin hali (Shakti Anand)

İkimizin Yerine dizisinde Jagdish karakterine Hayat vermiş ve 3 sezon boyunca devam ettirmiştir. Jagdish karakterinin yaşlandığı dönemi oynamış ve yetişkin rolüyle oldukça başarılı bir oyunculuk çıkarmıştır. Jagdish ilerleyen yaşlarda karısının kıymetini bilmeye başlayan ve ona değer vermeye başlayan diğer kadınları bir tarafa bırakacak Jagdish karakterinin son karakteridir. Gerçek hayatta 2005 yılında evlenmiş olan Shakti Anand diziden sonra herhangi bir yapımda rol almamıştır.

İkimizin Yerine Hint Dizisi Jagdish Kimdir? Çocukluğu Gençliği Hayatını sizlere burada yazmaya ve bilgilendirmeye çalıştık. İkimizin Yerine Jagdish Kimdir? sorusuna detayları ve resimleri ile cevap verdik. Sizlerinde soruları varsa İkimizin Yerine Jagdish karakterinin Çocukluğu Gençliği Hayatı yetişkinliği hakkındaki tüm detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz..

İkimizin Yerine balika vadhu Dizisi Jagdish Gençliği kimdir

İkimizin Yerine Jagdish Kimdir? işte dizinin konusu videosu:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İkimizin Yerine Hint Dizisi Jagdish Kimdir? Çocukluğu Gençliği Hayatı (9 Yorum)

  1. Bende bir oyuncuydum ama oyunculuk kariyerime ara verdim şu anda uluslararası bir şirketin sahibiyim bu arada dizi iyi bir dizi

  2. İkimizin yerine dizisini çok seviyorum ❤️ oyuncular rollerini çok güzel oynuyorlar bu arada bende bir oyuncuyum bir çok izlenen ve aynı zamanda sevilen bir oyuncum daha doğrusu oyuncuyum artık oyunculuk kariyerime ara verdim şu anda uluslararası bir şirketin sahibiyim

  3. ❤️İKİMİZİN YERİNE❤️DİZİSİN Jagdish OBRAZIN OYUNCUSU İYİ SECİLİP SEÇİLEN OBRAZLAR HAMISI BİR BİRİLERİNE BENZEYİR BU DİZİ ÜCÜN ÇOK ÖNEMLİ DİZİNİN OYUNCULARI ÇOK GÖZEL Jagdish KÜÇÜK YAŞDA YUVA KURUR BİR AİLENİ KORUMAK ERKEKLERE AİD AMA KÜÇÜK YAŞDA OLAN ÇOÇUK BUNU ANLAMAZ ÇOÇUK YAŞDA OLANLAR SADEÇE OYUN OYNAMAK İSTER Anandinin Jagdishin Ayrılması ARALARINDA SEVGİ OLMAMASI ÜCÜNDÜ RÜZGAR BELE ONLARIN KÜÇÜK YAŞDA KURDUKLARI YUVANI DAĞITDI AŞKLARI SON ANDA ONLARIN KÖMEYİNE GELDİ RÜZGARIN DAĞITDIĞI YUVA AŞKLA KURULDU

Eklenme Tarihi: 8 Eylül 2018