İkimizin Yerine (Hint) Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

Merak ettiğiniz İkimizin Yerine (Hint) Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Kanal 7 ekranlarında başlayan İkimizin Yerine (Hint) Dizisi Kaç Bölüm sürecek Dizi Ne Zaman Final Yapacak ve Bitecek diye merak eden Hint dizisi severlere yazmak istiyoruz ve onları bilgilendirmek istiyoruz bu konumuzda. Kanal 7 ekranlarında 8 eylül 2018 cumartesi günü saat 16:10 da başlayacak olan İkimizin Yerine dizisi  Hindistan’da Balika Vadhu ismi ile yayınlanmış ve o dönemde bir çok ödül kazanmış başarılı bir yapımdır.

Hindistan’da yayınlandığı dönemde oldukça sevilen büyük bir kitle tarafından takip edilen bu güzel dizi 8 yıl sürmüştür. Gerçi Hindistan’da dizi izlenme süreleri kısa olduğu için uzun sürme sebebi birazda dizinin 20 dakika civarında olmasıdır. Ülkemizde ise Hint dizilerini genelde 4 bölüm birleştirilerek yayınlanıyor Kanal 7 de. Yani 4 bölüm birleştirilip bir günde yayınlanırsa mantık olarak Hindistan’da 8 yıl süren İkimizin Yerine dizisi Türkiye’de yaklaşık 2 yıl devam edecektir. Eğer dizi tutar ve izlenme oranları yerinde olursa ülkemizde 2 sezon boyunca İkimizin Yerine dizisi izlenecek demektir Kanal 7 de..

İkimizin Yerine Balika Vadhu Dizisi Kaç Bölüm Olacak Ne Zaman Final Yapacak

İkimizin Yerine dizisi kaçıncı bölümde final yapacak bitecek kanal 7

Yukarıda yaptığımız hesap tutarsa ülkemizde Kanal 7 tarafından Türkçe dublajı yapılarak verilen dizinin 2. Sezon sürmesi yani 2018-2019 sezonunda birinci yıl, 2019-2020 yıllarında da ikinci sezonunun devam edeceğini varsayarak dizi yalaşık 2 sezon boyunca devam edecek. Hindistanda Balika Vadhu dizisinin 2245 bölüm olarak yayınlandığını biliyoruz.

Ülkemizde Balika Vadhu yani İkimizin Yerine 4 bölüm birleştirilerek yayınlanırsa 562 bölüm olarak Kanal 7 ekranlarında yer alır. Kanal 7 ekranlarında 562 bölüm yayınlanacak olması demek İkimizin Yerine dizisinin 2020 senesine kadar devam edip 2020 yılının Haziran ayında 562. bölüm ile final yapması anlamını  taşıyor. Elbette zaman zaman kesinti yapılan ve atlanan bölümlerde olduğu için 550 civarındaki net bölüm ile İkimizin Yerine dizisi en az 2020 Mayıs ayına kadar sürecek ve final yapacaktır..

İkimizin Yerine kanal 7 Dizisi Kaç Bölüm sürecek

İkimizin Yerine Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak kaçıncı Bölümde Bitecek?

İkimizin Yerine dizisi Anandi ve Jagdiş isimli iki çocuğun daha sonra genç ve yetişkin olarak yaşamlarını ve yaşadıkları aşkları konu ediniyor. İkimizin yerine dizisi 8 yıl gibi bir süre devam ettiği için oyuncularda gerçekten büyüyor dizi devam ederken. Dizinin devam ettiği süre boyuncu yeni karakterlerde diziye dahil olacak. Zaten İkimizin Yerine dizisinin kadın başrolü dizi devam ederken intihar etmiş ve ölmüştü. Bu konudaki detaylar için İkimizin Yerine Hint dizisi Oyuncu Kadrosuna bakabilirsiniz.. Kanal 7 de her gün saat 16.10 da başlayacak olan dizinin tahmini olarak 550-560 bölüm civarında sürmesi ve 2020 yılının Mayıs ayında final yaparak bitmesi hedefleniyor. Aksiyonlu ve bol ödüllü bir dizi olduğu için Hint dizisi severlerin severek takip edecekleri ve izleyecekleri bir dizi olacağını tahmin ediyoruz.

İkimizin Yerine Balika Vadhu Dizisi Kaç Bölüm Olacak

Zaten dizi Hindistan’da yayınlanırken artık 8 yıl gibi bir süre çok uzun bulunduğu için ve oyuncuların artık sıkılmalarından dolayı dizi final yapmak zorunda kalmıştı. Eğer oyuncular devam etme isteğinde olsaydı büyük ihtimal hala devam ediyor olurdu Hindistanda Balika Vadhu adıyla yayınlanan dizi.. Balika Vadhu Hindistanda 31 Temmuz 2016 da final yapmış ve ekranlara veda etmişti. Bakalım bizim ülkemizde ne kadar devam edecek sürecek izleyip göreceğiz. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle orjinali Balika Vadhu olan İkimizin Yerine dizisini görüş ve yorumlarınızla aşağı yazınız..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İkimizin Yerine (Hint) Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak? (8 Yorum)

  1. Ben bu diziyi sewdim dewam etmesinide isterim. Anandiyle Jagdishi de bayildim cok iyilar. Birbirlerine ajayip uyum sagliyorlar.

  2. Bence dizi bitmesin ben hint dizilerini çok sevdim türk dizilerinde sıkıldım hiç izlemiyorum hep ayni sahne

  3. İkimizin yerinə dizisini Azərbaycanda kiçik gəlin adıyla yayimlaniyor sunqnanin kocasi dugun günü quldurlar tarafindan olduruluyor

  4. ❤️İkimizin Yerine❤️DİZİSİ TEZ ZAMANDA FİNAL YAPAMAZ DİZİNİN HEKAYESİ İKİ ÇOÇUĞUN HAYATIN VE BÖYÜYÜP❤️AŞK❤️YOLARINA NEÇE CETİNLİKLERLE GELEÇEYİNİ DİZİDE TESVİR EDEÇEK DİZİ EN AZI İKİ SEZON DAVAM EDER DİZİDE OLAN HEKAYE CETİN YOLARLA BAŞLADI ÇOÇUK YAŞINDA YUVA KURMAK YUVANIN NEDE DEMEK OLDUĞUN ANLAMAK BU YUVANI ÇOÇUK OYUNLARI İLE BEZEMEK İKİ ÇOÇUĞUN ÇOÇUKLUĞUN ELİNDEN ALMAK ÇOK ZOR TÜRKÜYE HALKINDA BU DİZİYE BENZER DİZİ KÜÇÜK GELİN❤️❤️DİZİNİN DAKİLİNDE OLAN HEKAYE ÜZÜÇÜ HİND DİZİSİNDE OLAN HEKAYEDE ÜZÜÇÜ EYNİ KONU EYNİ HEKAYE AMA FERKLER BAŞKA İKİMİZİN YERİNE DİZİSİN SONU MUTLU SONLUKLA BİTEÇEK❤️AŞK❤️DİZİNİN❤️❤️KELBİ OLAÇAK❤️❤️

Etiketler: Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2018

Dizi Haberleri