İkimizin Yerine (Hint Dizisi) Oyuncuları Kimler Karakter ve Rol Bilgileri

İkimizin Yerine (Hint Dizisi) Oyuncuları Kimler Karakter ve Rol Bilgileri… Kanal 7 ekranlarında yeni bir Hint dizisi başlıyor. Oldukça güçlü bir dizi yapısı kuran ve Hindistan’da başarılı olan ödül alan dizileri Türkçe dublaj ile tv ekranlarında izleyici ile buluşturan Kanal 7 son dizisi İkimizin Yerine (Hint Dizisi)ni 8 Eylül Cumartesi günü ekrana getirmeye başlıyor. Bizde İkimizin Yerine Oyuncularının Kimler olduğunu Karakterleri ve Rolleri sizler için araştırıp derledik..

Hint ekranlarında Balika Vadhu adıyla yayınlanan dizi Türkiye’de yayınlanmaya başlayacak. Hint dizi sektöründeki en uzun soluklu dizilerinden biri olan Balika Vadhu 2248 bölümden oluşuyor. Balika Vadhu dizisinin her bölümü 20 dakikadan oluşuyor. Balika Vadhu dizisi yayınlandığı süre boyunca da bir çok ödüle sahip oldu. Türkiye de Küçük Gelin adıyla yayınlanan dizinin senaryosu da aslında Balika Vadhu dizisinden uyarlama. Yurtdışında Balika Vadhu dizisini izleyen Murat Kesgin diziden etkileniyor ve senarist Erkan Çıplak’la birlikte Türkiye de de Küçük Gelin dizisi yapalım diyor.

Balika Vadhu dizisinin konusu da küçük yaşta evlendirilen küçük kızların dramı. Balika Vadhu isimli dizinin Türkiye de yayınlanacak halinin adı İkimizin Yerine. Çocukken gelin, büyüdükçe arkadaş sonunda aşık. Küçük yaşta yeni evlerine ailelerine ve hayatlarına alışmaya çalışan çocukların büyük hikayesi. İzleyici ve ödül rekortmeni yeni bir hint dizisi. İkimizin yerine 8 eylülde Kanal 7 de…

Kanal7 yeni Hint dizisinin orijinal adı Balika Vadhu. İngilizcesi de Shild Marriage. Yani Türkçesi Küçük Gelin olsa da Kanal 7 daha önce Küçük Gelin yayınlandığı için dizinin adını İkimizin Yerine koydu.

 

Balika Vadhu (İkimizin Yerine Dizisi Bilgileri)
İkimizin Yerine Dizisi Yönetmeni: Sidharth Sengupta, Pradeep Yadav
İkimizin Yerine Dizisi Senaristler: Purnendu Shekhar, Gajra Kottary, Rajesh Dubey, Usha Dixit, Raghuvir Shekhawat, Manisha Singh, Kovid Gupta, Raman Manaktala
İkimizin Yerine Dizisi  Türü: Drama, romantik
İkimizin Yerine Dizisi Bölüm sayısı: 2 sezon olmak üzere toplam 2248 bölümden oluşuyor.
İkimizin Yerine Dizisi Bölüm süresi: 20 dakika
İkimizin Yerine Dizisi Yayın tarihi: 21 Temmuz 2008 – 31 Temmuz 2016
İkimizin Yerine Dizinin çekim yerleri: Jaitsar, Udaipur, Jaipur, Mumbai, Jaura

İkimizin Yerine dizisinin konusu özeti nedir?

İkimizin Yerine dizisi orjinal içeriklerini sizlerle paylaşıyoruz. Dizinin konusu küçük gelinlerin hikayesi olacaktır. Dizi de Anandi ve Jagdish’in yaşam hikayesi anlatılacak. Anandi, Jagdish ile evlendiğinde 8 yaşındaydı. Anandi daha çocukken evlenir henüz aşk nedir bilmezken gelin oluverir. Ancak büyüdüğünde Jagdish’e aşık olur.

Anandi aşık olur ancak Jagdish ona aşık olmaz. Çünkü Jagdish, Gauri isimli bir kıza aşık olur. Jagdish ona aşık olan Anandi’den boşanır. Jagdish boşandıktan sonra da Gauri ile evlenir. Jagdish’in aileside hem boşanıp Anandi’yi geride bıraktığı için hem de izinsiz bir aşk olduğu için Gauri’yi kabullenmez. Bu sebepten ötürü de Gauri, Jagdish’in ailesine karşı kin besler.

Jagdish yaptığı hatayı geç olsada anlar. Hem ailesine hem de Anandi’ye geri dönmek ister ama bunun için geç kalmıştır. Çünkü Anandi’de Shivraj Shekhar ile evlenmiştir. Ama Anandi hala Jagdish’e aşıktır bu yüzden de onu affeder.. Ama Anandi ve Jagdish arkadaş olarak kalırlar. Sonrasında olaylar gelişmeye devam eder.

 

İkimizin Yerine dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri;

İkimizin Yerine dizisi 2 sezondan oluşuyor. Bu yüzden de oyuncuları öyle ele alabiliriz. İkimizin Yerine dizisi birinci sezonunda Anandi henüz çocuktu bu yüzden de onu bir çocuk oyuncu canlandırıyordu. İkimizin Yerine dizisi de ilerledikçe oyuncular büyüdü ve değişti. Bu yüzden de oyuncularda sürekli olarak değişti. Öncelikle başrol oyuncuları olan Anandi ve Jagdish’i tanıyalım.

Balika Vadhu İkimizin Yerine Dizisi Anandi Kimdir? (Anandi’nin ilk hali Çocukluğu) AVİKA GOR

 

Avika Gor Kimdir? Avika Gor 1997 doğumlu. İkimizin Yerine dizisi rolü Anandi Shivraj Shekhar. Anandi’yi canlandıracak olan çocuk oyuncu karakter özelliği; evin tek çocuğu 9 yaşında bir kızdır. Ailesi gelenek icabı onu küçük yaşta evlendirmeye karar verir. Ailesini, arkadaşlarını, köyünü bırakıp gitmek onun için çok zor olur ancak ilerleyen zamanlarda yeni hayatına da alışır.

 

Avika Gor Hindistan’ın Mumbai kentinde 1997 yılında dünyaya gelmiştir. 21 yaşında olan oyuncu Balika Vadhu dizisi başladığında 11 yaşında küçük bir çocuktu. Küçük yaşta oyuncu olmasına rağmen bir çok ödül almaya başardı.  Aviva Gor 1,68 cm boyunda ve 56 kg ağırlığındadır. Dans etmeyi, fotoğraf çekmeyi ve şarkı söylemeyi çok sevmektedir.

Balika Vadhu İkimizin Yerine Dizisi Anandinin Gençliğini Kim Oynuyor? Pratyusha Banerjee

Pratyusha Banerjee, Hint televizyonlarında sinema ve dizi oyuncusudur. İlk dizisi Balika Vadhu dizisindeki Anandi karakteridir. Bu rolü ile tanınan oyuncu çok sevildi. 10 Ağustos 1991 doğumludur. Güzel oyuncu 2016 yılı nisan ayında kendini asarak intihar etti. Hindistan Mumbai de bir hastane de öldü.

 

Pratyusha Banerjee dizide Anandi’nin gençlik dönemine yakın halini canlandırmıştır. Anandi’nin yeni hayatına alıştığı ve eşi Jagdish’e aşık olmaya başladığı dönemi anlatmaktadır.

 

Balika Vadhu İkimizin Yerine Dizisi Anandinin Gençliği Yetişkinliği Kim Oynuyor? Toral Rasputra Kimdir?

 

Balika Vadhu dizisinde başrol oyuncusu olan Anandi’nin gençlik ve yetişkinlik dönemini canlandıran başarılı oyuncu da Toral Rasputra Kimdir karakteri… Toral Rasputra dizide Anandi eşi Jasdish’e aşık olmuştur. Ancak Jagdish başkasını sever ve Anandi’den ayrılıp sevdiği ile evlenir. Sonrasında onun kötü biri olduğunu anlar ve Anandi’ye geri dönmek ister. Döndüğünde ise Anandi başkasıyla evlenmiştir. Anandi her şeye rağmen onu affeder ve arkadaş gibi olurlar.

Balika Vadhu dizisi oyuncusu olan Toral Rasputra 1987 Hindistan Mumbai doğumludur. Golden Petal Awards Most Lokpriya face(Female) ödülü almıştır.

Balika Vadhu İkimizin Yerine Dizisi Jagdish Kimdir? AVİNASH MUKHERJEE

 

İkimizin yerine dizisi başrol erkek oyuncusu olan Avinash Mukherjee dizideki rolü Jagdish Bhairon Singh (Jagya). Jagdish karakterine bakacak olursak; Arkadaşları kriket oynamayı çok seven 12 yaşında bir çocuk. Ailenin tek erkek çocuğudur bu yüzden de Dadisa’nın en sevdiği torunudur. Jagdish evleneceği duyunca öfkelenir ve Anandi’yi sevmediği için ona göre tavır yapar. İkisi de çocuk olduğu için zaman geçtikçe birbirlerine alışırlar. Birlikte ödev yaparlar birbirlerine tatlı şakalar yapan iki arkadaş olurlar.

 

Avinash Mukherjee Kimdir? 1 Ağustos 1997 doğumlu olan yakışıklı oyuncunun sosyal medya üzerinde oldukça çok hayranı var. İnstagram hesabı da https://www.instagram.com/avinashmukherjee_/?hl=tr
İkimizin yerine dizisi ile En İyi Erkek Çocuk Oyuncu Dalında Hindistan TV Ödülü almıştır. Kitapları vardır. Weight Loss: The 4 Golden Ayurvedic Sutras for Healthy Living, Glowing Skin and Losing Weight by Drinking Water

Balika Vadhu İkimizin Yerine Dizisi Guari Jagdish Singh (Gudiya) Kimdir? Anjum Farooki

 

Balika Vadhu İkimizin Yerine dizisinde Guari karakteri kimdir? Guari tıp fakültesinde Jagya Jagdish ile tanışır. Birbirlerine aşık olurlar. Evlenirler. Ancak sonradan Jagdish Guari’nin kişiliğinin kötü olduğunu anlar. Çünkü Jagdish’in ailesi onu kabul etmez ve bu yüzden onlara kin besler. Jagdish’le ayrılırlar.

Guari rolüne hayat veren oyuncunun adı Anjum Farooki.1981 Hindistan doğumludur. Hindistanda En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında aday gösterilmiştir.

(Balika Vadhu) İkimizin Yerine dizisinde Kalyani Devi Dharamveer Singh (Dadisa) rolündeki oyuncunun adı Surekha Sikri. Dadisa rolü analizi Jagdish’in büyükannesi. Jagdish ailenin reisi veSert, soğuk, otoriter, zalim bir kadın. Ancak Jagdish en çok sevdiği torunudur. Dadisa geleneklerine bağlı, aile şerefini korumak için her şeyi yapar.

Balika Vadhu İkimizin Yerine dizisinde oyuncu Smita Bansal dizide  Sumitra Bhairon Singh rolünü canlandırıyor.  Sumitra karakter analizi; Jagdish ve Sugna’nın annesi ve Bhairav’ın karısı. Çok sabırlı ve hoşgörülüdür ancak pasif biridir. İşçimen bir gelin, iyi bir eş ve sevgi dolu bir anne ve harika bir kaynanadır. İhtiyaç duyulduğunda şifa veren bir dokunuşu vardır. Aileyi bir arada tutan güçtür.

Balika Vadhu İkimizin Yerine dizisinde oyuncu Bhairavi Raichura. Oyuncunun dizideki rolü Bhagwati Khajaan Singh (Bhago)
Bhago karakter açıklaması Anandi’nin annesi, Khajaan’ın karısı. Kızına aşırı derecede bağlı ve onun için en iyisini istiyor ama aynı zamanda çocuk evliliğinin kötülüklerini göremeyen cahillikte birisidir. Geleneklere karşı çıkamaz.

Balika Vadhu İkimizin Yerine dizisinde oyuncu Sriti Jha. Oyuncunun dizideki rolü Ganga Ratan Singh. Ganga nasıl biri? Jagdish’in Anandi ve Guari’den sonraki üçüncü karısı. Genç bir anne, kocasının ailesi tarafından istismar edilen bir çocuk evliliği kurbanı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İkimizin Yerine (Hint Dizisi) Oyuncuları Kimler Karakter ve Rol Bilgileri (23 Yorum)

  1. Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.avinash sacdevh yani slohk da dizihe gireceğini söylüyorlar doğrumu

  2. Pratyusha Banerjee nin kendisini öldürmesine çoook üzüldim Allah katında bu bir büyük günah Allah rahmet eylesin

  3. Pratyusha banerjee nin olumune cok uzuldum cok guzel oyuncu onu cok begeniyorum allah rehmet elesin bu dizyi cooox sevdim kas anandi ve jakdis sonunadek birlikde olsaydilar

  4. pratyusha banerjee nin ölümüne cok özoldüm onu cok sevdim kanım kaynadı eger muslumansb allah rahmet eylesin eger ddgilse topragı bol olsun

  5. Ikimizin yerine.Dizisi çok guzel sizi ve ben bu diziyi sevdim bu yandaki çocuklari seçmişler ve ŞU andada seviyorum.

  6. İkimizin yerine. Dizisi çok güzel dizi bütün Hint dizilerini çok seviyorum iyiki hint dizileri var teşekkürler Kanal 7

  7. ❤️İkimizin Yerine❤️Dizisin Kehramanları Kücük Yaşda Olan Çoçuk Oyuncularda❤️AŞK❤️YOLUNA ADIMLAYAN KEHRAMANLARDA ÇOK GÖZEL SECİLİP DİZİDE OLAN OYUNCULARIN BEZİLERİ TANINMIŞ OYUNCULARDI SENSİZ OLMAZ DİZİSİN KEHRAMANI RUDRANIN ANESİ OBRAZIN OYUNCUSU TATLI BELE DİZİSİN OYUNCUSU BU DİZİDE YER ALIR TANINMIŞ OYUNCULARLA DAVAM EDEN DİZİLER ÇOK SEVİLİR❤️İkimizin Yerine❤️Dizisin GÖZELİKİ OYUNCULARINDA

  8. ya bu ne böyle aşk üçgeni dogru 9 yıl süren dizi adam gibi diziler bulamıyormusunuz başka dizi yayınlayın tam

Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2018