İkisini De Sevdim Dizisi Neden Tutmadı Nezaman Final Yapacak Bitecek?

Atv ekranlarında başlayan ancak yayınlandığı günden beri bir türlü yüzü gülmeyen İkisini De Sevdim Dizisinde tehlike çanları erken çalmaya başladı. İkisini De Sevdim Neden Tutmadı Nezaman Final Yapacak Bitecek? diye meraklı sorular art arda gelmeye başladı Dizinin reytinglerinin düşük gelmesi ile..

Dizi biraz ağır gidiyor ve çok klasik bir yapım olmuş. Gerek oyuncu seçimleri gerekse senaryo akıp gitmeli dizi dediğinde. Bu yüzden dizinin geleceği dizi sektörü adına üzülerek söylüyorum hiç parlak değil. Hikaye neyi anlatıyor baktığım kısımlarda bişey anlamadım. Velhasıl bu dizi tutmaz devam etmesi çok zor benden söylemesi.

Ayrıca Perşembe günü ekrana gelen İkisini De Sevdim dizisinin çok güçlü rakipleri var, Kanal D de Vatanım Sensin, ve Star tv de Cesur ve güzel, Fox da ise Çoban yıldızı oldukça iyi reytinglere sahipken İkisini De Sevdim dizisinin günü oldukça zor ve reyting alabilmesi neredeyse imkansıza yakın.. Böyle zor bir gün bence yeni bir dizi için ateşe atlamak gibi bir şey.. Reytinglerde yüzünün gülmesi zor..

Zaten perşembe günü gibi bir günde reyting aramak için çok kaliteli ve sürükleyici bir dizi olmalı. Aşk dizi olacaksa birbirine uyumlu olmalı kız ve erkek, ama İkisini De Sevdim biraz mafya vari olmuş sanki. Babası iki oğlanı zaptetmek zorunda kalıyor, ailenin bir yarısı dram yüklü. Yani tam olarak dizi konusunu seçebilmiş değil.. Oyüzden de hani derler ya ne İsaya ne Musaya yaranamadı diye..

İkisini De Sevdim dizisi tamda böyle kararsız bir dizi olmuş.. Oyunculuklarına diyecek bir sözüm yok, gerçekten kaliteli hepsi, gazeteci kızımızda dahil ama senaryonun çok iyi olmadığını ve dizinin maalesef kısa süre sonra final yapmak zorunda kalacağını düşünüyorum. İkisini De Sevdim dizisi erken final yapar mı ne zaman biter sizde görüşlerinizi yorumlarınızı aşağı yazın lütfen.

YORUMLAR

  1. Bitmesin lütfen çok güzel bir film

  2. Ama Ben çok beğenerek izliyordum çok üzüldüm başka güne alınsaydı bari gitmeseydin.Devam etmeli bence benim fikrim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.