İkizler Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti

Merak ettiğiniz İkizler Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Yeni sezonda kanal D ekranlarında yep yeni bir dizi başlayacak. Kanal D’de yayınlanması beklenen ”Hayat Yolunda” dizisi rafa kalktıktan sonra İkizler isimli bir dizinin projesi için çalışmalar başladı. Bizde bu konumuzda İkizler Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti hakkında detaylar için sizlere bu sayfayı açtık.

Erler Film yapımcılığıyla ekranlara gelmesi beklenen İkizler dizisi yönetmenliğini Erol Özlevi’nin üstlendiği, senaryo hikayelerini Azime Aktaş ve Özlem Atasoy’un, senaryosunu Ahmet Yurdakul’un kaleme aldığı ‘İkizler’ Ekim’de başlıyor. Kanal D’nin bu iddialı dizisinde Nehir ErdoğanÖzgürcan ÇevikEmir Berke Zincidi ve Burak Hakkı başrolleri paylaşacaklar.

Erler Film yeni dizisi İkizlerde Nehir Erdoğan’ın başrolünde daha büyük bir kadro kurmaya başladı. Bir çok oyuncunun yer alacağı ”İkizler” dizisi için hazırlıklara başladı, dizinin hangi kanalda yayınlanacağı henüz belli değil. İkizler dizisinin nerede çekildiğini ve dizide çalan şarkı ve müzikleri daha sonra buraya eklemeye başlayacağız.
İkizler Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu

 

İkizler dizisi Yeni Haberleri Katılan Oyuncular:

İkizler Dizisi Nehir Erdoğan Kimdir?

16 Haziran 1980 de İzmir’de doğan Nehir Erdoğan Marmara Üniversitesi İşletme fakültesinden mezun olmuştur. Nehir Erdoğan üniversiteden sonra bir süre Abd’ye yerleşse de daha sonra Türkiye ye dönmüştür. Nehir Erdoğan Yabancı Damat dizisindeki başarılı oyunculuğu ile dikkatleri çekmiştir. Sonra Reaksiyon dizisinde Duygu, Fi dizisinde ise Nilay rollerinde ciddi bir oyunculuk sergilemiştir. Son dizisi İkizler dizisinde Nehir Erdoğan‘a başarılar dileriz.

İkizler Dizisi Nehir Erdoğan bilgileri hayatı

 

 

 

İkizler dizisinde Burak Hakkı ve Nihan Büyükağaç gibi isimlerde yer almakta ancak rolleri henüz olarak kesinleşmemiş olduğu için buraya detaylıca yazmıyoruz. İkizler Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti belli oldukça uzunca sizlere sunmaya ve hakkında detayları paylaşmaya devam edeceğiz. Lütfen sizlerde İkizler Dizisi hakkındaki bilgileri aşağı yorum olarak yazınız. Şimdiden teşekkürler..

İkizler Dizisi Özgürcan Çevik Kimdir?

Özgürcan Çevik İkizler dizisi başrol oyuncularından birisi. Özgürcan Çevik 1983 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünde eğitim aldı. Bilkent Üniversitesinde oyunculuk eğitimi aldı.  Ankara Tiyatrosunda görev aldı. Rol aldığı ilk tiyatro oyunu olan Kod Adı Keklik ile de en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülüne layık görüldü.

2008 yılından itibaren dizilerde rol aldı. Günlük dizi olan Unutma Beni ve Bizim Evin Halleri dizilerinde konuk oyuncu oldu. Sonrasında 2010 yılında Türkan dizisinde rol aldı. Fatih Harbiye, Şevkat Yerimdar ve Ruhumun Aynası dizi filmlerinde rol aldı.

İkizler dizisi Emir Berke Zincidi Kimdir?

2005 yılında Ankara doğumlu olan çocuk oyuncu küçük yaşına rağmen bir çok dizi de rol aldı. Eğitimine İstanbul Beşiktaş Koleji’nde devam etmektedir. İlk dizisi Öyle Bir Geçer Zaman ki oldu. Bu Kalp Seni Unutur Mu? Hititya Madalyonun Sırrı dizi filmlerinde rol aldı. Muhteşem Yüzyıl ve Küçük Ağa dizilerinde rol aldı. Başarılı oyuncu yeni dizisinde iki rolde oynayacak. İkiz kardeşlerin ikisini de oynayacak ve bir rolüyle zengin bir rolüyle fakir bir çocuğu canlandıracak.

İkizler dizisi Burak Hakkı Kimdir?

Burak Hakkı kimdir 23 Mayıs 1972 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Burak Hakkı’nın annesi Yalovalı babası ise Yunanistan göçmenidir. Burak Hakkı İstanbul Üniversitesi’nde İktisat Fakültesi ekonometri bölümünü okumuştur. 10 yıl civarında mankenlik ve ajanslarda model olarak çalışan Burak Hakkı birçok yarışmada yer almış ve ülkemizi de temsil etmiştir. 2000 yılında ilk kez bir dizide rol alarak oyunculuk kariyerine başlayan Burak Hakkı 2001 yılında Sema Şimşek ile evlenmiş ve rüzgar adında bir çocuğu olmuştur. ancak çift 2012 yılında ayrılmıştır.

Burak Hakkı birçok dizide ve filmde rol almıştır: Mayıs kraliçesi, Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu, o kadın, sen ol, Aşk aynı adreste, zehirli çiçek, günah, Paşalı, Kırık Ayna, Gurbet Kadını, yeniden Çalıkuşu, son Yüzleşme, Kaybolan Yıllar, Dudaktan Kalbe, Küçük Kadınlar, maskeli balo, Kızım Nerede, Yer Gök Aşk gibi dizi ve filmlerde rol alan Burak Hakkı 16 adet reklam filminde de rol oynamıştır.

Burak Hakkı İkizler dizisi kadrosunda

TRT 1 ekranlarında geçtiği sezon Diriliş Ertuğrul dizisinde Ebu Mansur karakterini oynayan Burak Hakkı bir ara Yunanistan’a yerleşerek adından söz ettirmişti. Burak Hakkı ikizler dizisinde nasıl bir rolde oynayacak Emir Berke Zincidi ile baba oğul mu oynayacak izleyip göreceğiz. Burak Hakkı’ya yeni dizisi ikizler de başarılar dileriz.

İkizler dizisi İki ayrı hayat anlatacak:

Dizinin hikayesi ise şöyle: Zengin bir ailenin ikiz çocuklarından biri bebekken kaçırılır ve zor şartlar altında yaşayan bir ailede büyür. Ailesiyle beraber kağıt toplayarak hayatını kazanır. Diğeri ise çok iyi şartlarda, köşklerde, dadılar ve uşaklarla büyür, yabancı okullarda okuyup zenginlik içinde hayatını devam ettirir. Emir Berke Zincidi, dizide hem fakir hem zengin çocuğu oynayacak.

İkizler dizisi oyuncu kadrosu

İkizler Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu yen gelen oyuncular oldukça aşağı eklenecektir..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İkizler Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti (2 Yorum)

  1. İkizler dizisinin yönetmeni Instagram sayfasında dizinin posterini paylaştı ve özgurcan çeviki de etiketleri acaba dizide o da oynayacak mi

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2018

Dizi Haberleri