İkizler Memo-Can Final mi Yapacak Sezon Finali mi, Yeni Sezon Devam Edecek mi?

Bu konumuzda İkizler Memo-Can Final mi Yapacak Sezon Finali mi, Yeni Sezon Devam Edecek mi? konusunda sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Kanal D ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanan ikizler Memocan dizisi final mi yapacak sezon finali mi yapacak devam edecek mi bitecek mi gibi sorular izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor. Bizde bu konulardaki detaylı bilgileri reytingler ışığında sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İkizler Memo-Can dizisi cumartesi günleri oldukça yüksek reyting alarak başladı ve uzun süre cumartesi günlerini birinci bitirdi. Ancak daha sonra dizilerin değişmesi yeni dizilerin İkizler Memo-Can dizisinin reytinglerini düşürmesi ile birlikte ilk sıradaki yerini kaybeden dizi gerilemeye başladı. 2019 yılının Mayıs ayında sezon finali yada final yapacak olan İkizler Memo-Can dizisi ile ilgili son bilgileri sizlere aktaralım hemen.

İkizler MemoCan dizisi final mi sezon finali mi yapacakSevilerek izlenen İkizler Memo-Can dizisinin son haftalarda almış olduğu reyting oranları gitgide düşmeye başladı. Düşen bu reytinglerin ardından İkizler Memo-Can dizisinin devam edip etmeyeceği sorgulanırken dizi final mi yapacak sezon finali yapıp 2. sezonda 2019-2020 yeni döneminde devam edecek mi soruları sorulmaya başlandı Ancak hemen söyleyelim ki reytingler bu şekilde düşmeye devam ederse İkizler Memo-Can dizisinin devam etme şansı gözükmüyor.

Kanal D İkizler Memo-Can Final mi Yapacak Sezon Finali mi?

Son haftalarda cumartesi günleri bütün yapımlar reyting kaybetmeye başladı. Star TV’de devam eden erkenci kuş dizisi cumartesi günleri en yüksek reyting oranı alan dizi olurken FOX TV’de yeni başlayan bir aile Hikayesi dizisi de İkizler Memo-Can dizisinin reytinglerini düşürmeye devam ediyor. Ayrıca TRT 1 ekranlarında kalk gidelim ve Atv ekranlarındaki Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı da İkizler Memo-Can dizisinin reytinglerini olumsuz etkiliyor. İşte dizimizin son haftalarda alınan reyting sonuçları ve sıralaması:

İkizler Memo - Can dizisi reyting sonuçları

Görüldüğü üzere İkizler Memo-Can dizisinin reytinglerindeki düşüş gözle görülür şekilde artarak devam ediyor Eğer böyle devam ederse büyük ihtimalle dizi Mayıs 2019’da final yaparak ekrana veda edecektir. Ancak diğer dizilerin de durumlarına bakarak İkizler Memo-Can dizisi reytinglerini artırır ve izleyiciden olumlu tepkiler alırsa mayıs ayında sezon finali yaparak gelecek sezon yani 2019-2020 sezonunda kaldığı yerden Kanal D ekranlarında devam edebilir.

Kanal D Son yıllarda çok sıkıntılar çektiği cumartesi günlerini ilk kez ciddi bir reyting alan dizi bulmuş durumda. bu yüzden İkizler Memo-Can dizisini kolay kolay bitirmek istemeyecektir Çünkü almış olduğu reytingler Kanal D için çok bile. Birçok dizisine erken final yapan Kanal D İkizler Memo-Can dizisinin erken finalini gündeme hiç getirmedi bile.

İkizler Memo-Can Erken Final mi Yapacak Sezon Finali mi?

Oldukça iyi reytingler almaya devam eden İkizler Memo-Can hem yapımcısına hem de kanala kazandırmaya devam ediyor. İkizler Memo-Can dizisinin sezon sonunda biteceğine dair bazı bilgiler gelse de kesin bir karar verilmiş değil. genellikle kanallar mayıs ayının ilk günlerindeki Reyting sonuçlarına bakarak dizilerin sonraki sezon devam edip etmeyeceğine karar veriyorlar.Kanal D İkizler Memo-Can Final mi Yapacak Sezon Finali mi

İkizler Memo-Can dizisi erken final yapar mı kaçıncı bölümde bitecek kaç bölüm sürecek gibi meraklı sorular izleyiciler tarafından sürekli sorulsa da İkizler Memo-Can dizisinin almış olduğu bu reytingler devam ettiği müddetçe Kanal D kolay kolay diziyi bitirmeyecektir. Sizler de İkizler Memo-Can dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazarak İkizler Memo-Can bitsin mi erken final yapsın mı yoksa sezon final yaparak yeni sezonda devam etsin mi konusundaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

İkizler Memo Can dizisi Final mi Yapacak ? Dizi Reytingler de aradığını bulamadı mı ? Yeni Sezon Olacak mı ?

Geçtiğimiz haftalar da da diziden ve dizinin kötü gidişatından bahsetmiştik yaz sezonu gelirken diziler final tarihlerini duyurmaya başladı ancak İkizler Memo Can Mayıs ayında final mi yapacak yoksa Sezon finali mi olacak hala merak konusu.

Geçtiğimiz haftaların reytinglerini incelediğimiz de 13 Nisan Cumartesi günü yayınlanan 20. bölümde de aradığını bulamamış gibi gözüküyor ve listeler de çok alt sıralarda yer alıyor buyrun liste;

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İkizler Memo-Can Final mi Yapacak Sezon Finali mi, Yeni Sezon Devam Edecek mi? (14 Yorum)

  1. Nolur ne sezon finali nede final nolur bitmesin biterse intar ederim allahım nolur yapımcıya soyleyin nolur bitmesin
    Amin…

  2. Nolur ne sezon finali nede final nolur bitmesin biterse intar ederim allahım nolur yapımcıya soyleyin nolur bitmesin
    Amin…

  3. bence ikizler çok komedili ve aksiyonlu bir dizi yeni sezona bence çıkacaktır reyting seneryo gelişirse yükselir 6 7 olur ikizler memo can bense yeni sezon var

  4. İKİZLER MEMO CAN ÇOK GÜZEL DİZİ ÇOK SEVİYORUM BİTMESİN 2020 YENİ SEZONUNA DEVAM ETSİN

  5. lütfen bitmesin kanal d ve erler film sesleniyorum senaryolar hikayeler farklı degişik olmalı izleme ve reyting oranı artırın hemen acil önlem al

Eklenme Tarihi: 19 Mart 2019