İkizler Memocan Dizi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tutuldu mu?

İkizler MemoCan dizisi reytingleri nasıl cumartesi günü yeterli bir izlenme oranı alabildi mi merak edilen bu soruya yanıt vermeye çalışacağız. İkizler MemoCan dizisinin 27 ekim 2018 cumartesi günü ilk bölümü ile Kanal D de ekrana geldi. Bir Umut Yeter dizisinin yerine başlayan ve her cumartesi ekrana gelecek olan dizide reyting oranları merak ediliyor..

27 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları İkizler Memocan

27 Ekim cumartesi günü yayın hayatına başlayan İkizler MemoCan dizisinin ilk bölümü Ab ve Total reytinglerinde nasıl bir sonuç alacak ne kadar reyting ile başlayacak Kanal D ekranlarının cumartesi günleri kabusu sona erecek mi herkes bu sorulara yanıt ararken İkizler MemoCan dizisinin Ab ve Total reytinglerdeki sıralaması merak konusu oldu. Bizde burada sizler için tüm reytinglerini ve dizinin geleceği hakkındaki yorumları sıralayacağız. İşte ilk iki hafta sonuçları:

5. İkizler Memo – Can 3 Kasım  4.85   11.53
3. İkizler Memo – Can 27 Ekim 5.60  13.68

İkizler Memocan Dizi Reytingleri ab ve total

İkizler MemoCan dizisi 27 Ekim cumartesi nasıl bir reyting aldı, sıralaması ve izlenme oranlarını buraya ekleyeceğiz. Ancak hemen belirtmek gerekirse dizinin cumartesi günü ekrana gelmesi ve bir önceki kanal D dizisi olan Bir Umut Yeterin yayından kaldırılmasına tepki gösteren izleyiciler acaba İkizler MemoCan dizisini izlemeyip kanalı protesto ederler mi yoksa dizi için bir sorun teşkil etmez mi ilk resmi sonuçlarla birlikte göreceğiz.

İkizler Memocan Dizi Reytingleri Ab ve Total Sıralaması

İkizler MemoCan Kanal D ekranlarında ilk bölümü 27 ekim cumartesi günü reytingleriyle karşımıza çıktı. İkinci bölümü ise 3 kasım cumartesi günü kanal D de ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümlerinin de izlenme oranları ve reyting sıralaması izleyicilerin dikkatini çekmeye devam edecek gibi görünüyor.

İkizler Memocan Dizi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tutuldu mu?

İkizler Memocan Dizi Reytingleri Ab ve Total Sıralaması27 ekimde ilk bölümü ile reytingleri merak edilen dizinin nasıl bir sonuç alacağını ve İkizler Memocan Dizi Reytinglerinin nasıl bir sıralama elde edeceğini buradan yazmaya ve her hafta konumuzu güncellemeye devam edeceğiz. İkizler Memocan Dizi Reyting sonuçları Ab ve total sıralaması buradan sizlere sunulacaktır.. Sizlerde İkizler Memocan Dizi Reytinglerinin durumu hakkındaki yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

İkizler Memocan Dizi Reytingleri Ab ve Total Sıralaması

İkizler Memocan Dizi Reytingleri ab ve total ilk hafta izlenme oranlarını açıklıyoruz:

İkizler Memocan Dizi Reytingleri ab ve total 27 ekim 2018 cumartesi reyting sonuçları Ab

İzleyici Yorumu: Dizi başladığında bir an yanlış mı oldu diye şaşırdım. Arka sokaklar ekibini karşımda görünce, kasetler mi karışmış dedim Meğer ilk bölüm Arka sokaklar dizi ekibini konuk etmişler, Dizi Ayşecik ve sezercik dizisinden esinlenilmiş, Burak hakkı şu ana kadar oynadığı en kötü rol diyebilirim. Bu kadar acemi oynanılmaz ki dizi 1 saat ne anlatmak istediğini anlatamadı. Nehir erdoğanı bir an tanımak da zorlandım, Yılların oyuncusunu bu rolde görmek üzdü beni, Böyle basit bir senaryoyu ekrana taşımak gerçekten yürek ister. İzleyiciye hiç mi değer vermiyorsunuz ? Kadının kocası öldü, hiç birşey olmamış gibi davrandı.😱 Oyunculuklar o kadar basit ki inandırıcılık sıfır sıfır sıfır…

Dizi 11 sene zaman atlaması yaptı. Emir berke zincidi’nin iki karekteri canlandırması, bu çocuğa çok güveniyorsunuz da bu kadar amatörlükle izleyici karşısına çıkılır mı? Karekterleri fakir göstermek için şu XXL beden elbiseleri giydirmekten vazgeçin çok kötü duruyor. Özgürcan çevik Şefkat yerimdar’dan sonra bu diziyle kendini kanıtlamak yerine daha da düşürdü. Şefkat yerimdar’dan bir kitle elde ettin ama bu diziyle fazlasıyla amatör olduğunu gösterdin. 2018 deyiz millet uzay dizileri yapıyor Bizim yapımcılar daha üstüne çıkmak yerine giderek daha da kötüleşiyor. Bu dizi bunun kanıtıdır Burak hakkı’nın Dirilişten sonra bu dizide bulunması, hiçbir yapım şitketi teklif sunmadı mı?

Kariyer planlaması önemli bu dizide ki tüm oyuncuların kariyere önem vermediği aşikar, Nehir erdoğan keşke oyunculuğu bıraksaydın ama bu rol ile ekrana çıkmasaydın, hiç yakışmadı. Akıl var mantık var Bu hataların şuan olduğuna inanabiliyormusunuz!. Bu kadar da dalga geçilmez ki,Kanal D ucuz dizi yapacam diye, gitgide kendini daha da aşağı düşürüyor. Bu diziyi prime time da yayınlamak yerine şuan yayınlanan günlük diziler bile görüntü kalitesi, oyuncu kadrosu ve senaryosuyla daha başarılıdır. Türker inanoğlu hep kendini tekrarlamaktan bıkmadınmı ? hep aynı şeyleri izleyiciye yutturma derdindesin, yılların yapımcısısın ama hala televizyon piyasasına ayak uyduramadın Bu dizinin yarın ki reyting listesinde özellikle Ab listesinde ilk 10 a girmeyeceğini düşünüyorum. Kanal D sana herşey müstehak. Sizde yorumunuzu yazın lütfen..

Murat Tolga Şen Ne dediDaha reyting sonuçları gelmeden yazıyorum, İkizler TV’de gösterilen diğer dizilerden daha farklı bir iş, Arka Sokaklar’la kesişen durumlar da hoşluk yaratıyor ancak seyirciyi bağlayıp kendinde tutacak bir dizi değil. Kanal D’nin bu sezon tutmayan diziyi acımadan kaldırdığını da düşünürsek, 3-5 bölüm sonra anılarda yer edeceğini anlamak zor değil. Kanal D bu yıl neredeyse hiçbir yeni diziyi tutturamadı. Seyircinin karşısına sürekli yanlış projeler sürüyorlar. Sanıyorlar ki insanlar 3 saat boyunca ciyak ciyak işler izlemek istiyor. Komediden anladıkları da bu olunca..

Şevkat Yerimdar karakteriyle tanıyıp sevdiğimiz Özgürcan Çevik dizinin en iyi hatta tek iyi oyuncusu… Nehir Erdoğan yanlış proje ile ekranlara dönüş yapıyor ve oyunculuğu Burak Hakkı’nın teatral abartısıyla yarışacak kadar kötü. Emir Berke Zincidi’nin yine bir İnanoğlu yapımı olan Küçük Ağa zamanlarındaki popülaritesinden çok uzak olduğunu da düşünüyorum. Tıpkı türkücü Küçük İbo gibi pek de sevimli büyümemiş. Çocuk oyuncuların kaderi bu olsa gerek!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İkizler Memocan Dizi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tutuldu mu? (14 Yorum)

  1. Bu diziyi artık bitirmelisiniz.Uzadıkça çocukları kötü örnek olmaya başladı ve saçmalamaya devam ediyor.

  2. Çocukların aptalca şımarık hareketleri ve çöpçü osmanın salakça konuşmaları sinir ediyor salakça bir film

  3. dizide sürekli hastane parası gündeme geliyor bunlar tamamen gerçek dışı bak yakında dava açarlar bu diziye

  4. Hangi hastanede sarı pike var ki kadin kemoterapi alırken kırmızı kazak yeşil ceket ve üzerine sarı pike bu nasıl bi renk karisimi

  5. Dizi beklediğimdende daha iyi yere gidiyor, tek problem perşembe günleri olması bu yüzden özetlerini takip ediyorum, gün değişikliği olsa daha iyi olacağını düşünüyorum!

  6. Konu güzelde olaylar çok saçma çünkü kadın kanser oluyor ameliyat için ve tedavi için paraya isteniyor bu hastalık için özel hastaneler dahil tedavisi ve masraflarını devlet karsiliyor…herşey ücretsiz

  7. Bazıları dizi için ayşecik ömercik demiş ne alaka rahmetli Sadri alışıgın afacan filmden alınmış ayrıca bu çocugu koymayın artık dizilere sadece dizide deyil gerçektede çok ukala ve nehir Erdoğan gerçekten kendine bu rolü yakıştırdınmı ben hiç yakıştıramadım aşk bir hayaldeki asmin olarak kalsaydın vel kelam bu dizi tutmaz asla

  8. Arkadas tamam reklam yapacaksinizda, böyle olmazki.2 dakika dizi,sonra 10 dakika reklam.Milletle dalgami geciyosunuz,enayi yerinemi koyuyosunuz. Lanet olsun.

Eklenme Tarihi: 27 Ekim 2018