İkizler Memocan Nerede Çekildi Kayak Merkezi Nerede Nasıl Gidilir?

Kanal D ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanan ikizler Memocan dizisinin yeni bölümü merakla beklenirken çok farklı bir karar alarak çekim yerlerini Kartepe Kayak merkezine yönetti. İkizler Memocan Nerede Çekiliyor Kayak Merkezi Neresi Nasıl Gidilir? sorusuna da hemen yanıt vermiş olduk Kartepe kayak merkez diyerek..

Diziyi merakta izleyenler ve uzun bir aranın son sonunda yeniden ekrana gelmeye başlayan ikizler Memocan dizisinin nerede çekildiğini kayak yapılan yeri neresi olduğunu merak edenler Google üzerinden sitemizi bularak ikizler Memocan dizisinin nerede çekildiğini kayak merkezinin neresi olduğunu sormaya başladılar. Biz de burada ikizler Memocan dizisinin nerede çekildiğini kayak merkezinin neresi olduğunu hangi ilde ilçede olduğunu sizlere detaylarıyla açıklamak için bu konuyu açmış bulunuyoruz.

İkizler Memocan Nerede Çekildi Kayak MerkeziKanal D’nin cumartesi günleri yayınladığı, Erler Film imzalı dram ve komedi içerikli, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği başrollerini Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi, Burak Hakkı, Tuğba Çınar, Buket Dereoğlu ve Atilla Saral’ın paylaştığı İkizler Memo-Can dizisi, yeni bölüm çekimlerini meşhur kayak merkezi Kartepe’de gerçekleştiriyor.

İkizler Memocan dizisinin çekilmiş olduğu Kartepe nerededir nasıl gidilir sorusuna da hemen burada cevap vermek istiyoruz. Kartepe Kayak Merkezi ülkemizdeki en yeni kayak merkezlerinden birisi olarak Kocaeli ilimizin Kartepe ilçesinde mevkisinde bulunmaktadır. Özellikle Kartepe Kayak Merkezi Sapanca Gölü ve doğal güzelliği sayesinde her yıl birçok ziyaretçiyi ağırlamaktadır. İkizler Memocan Kartepe kayak merkezinde çok güzel bir çekim alanı oluşturdu ve eğlenceli bir süreç yaşadı tüm oyuncular..

İkizler Memocan Kayak yapılan yere Nasıl GidilirKocaeli ilimize bağlı olan Kartepe ilçesi Aslında 2008 yılında 8 Kasabanın birleşmesi ile ilçe olmuştur İzmit’in doğusunda Sapanca’nın batısındadır en yüksek rakımlı yeri 1699 metre olan Kartepe kayakçılık için oldukça elverişli bu yüzden de İstanbul’a en yakın yer olduğu için tercih edilmekte ve birçok dizininde filmin çekimleri Kartepe Kayak merkezinde yapılmaktadır. ikizler Memocan dizisi de bu yüzden Kartepe Kayak Merkezi tercih etmiş daha önce yaparsın aşkım programı ile birçok dizinin çekimleri Kartepe’de yapılmıştır.
Adresini de yazalım hemen: Maşukiye / Kartepe – KOCAELİ

İkizler Memocan dizisi de özel bir izin alarak Kocaeli Valiliği, Jandarma ve yerel yönetimin desteği ile çekimleri gerçekleştirdi. ikizler Memocan dizisinin vermiş olduğu aradan sonra dizi nerede çekiliyor diye merak edenler nerede kayak yaptılar kar kış ve orman manzaralı yerler neresi diyenlere, Kocaeli Kartepe mevkisinde çekildiğine bir kez daha hatırlatmak isteriz. Buradaki çekimler sırasında Küçük yıldız Emir Berke Zincidi, Nehir Erdoğan ve Burak Hakkı, hem performanslarını sergiledi hem de eğlenceli dakikalar geçirdi. İkizler Memocan Nerede Çekildi Kayak Merkezi Nerede Nasıl Gidilir? sorusu hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Memocan Nerede Çekildi Kayak Merkezi Nerede Nasıl Gidilir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2019