İlk Buluşma Yarışması Başvuru ve Katılım Formu Şartları Fox Tv

Yep yeni bir yaz eğlencesi ve yarışması çıkacak çok yakında Fox tv ekranlarında. Yarışma ve programları çok tutmayan ve kısa sürede finaller yapmak zorunda kalan kanal bakalım yeni programında yarışma keyfiyle izleyenlerine güzel dakikalar yaşatacak mı zamanla izleyip göreceğiz.

İlk Buluşma Yarışması Başvuru ve Katılım Formu Şartlarını belirleyen Fox Tv İlk Buluşma yarışma setini kurdu çok Yakında Fox’ta Sizlerle olmaya başlayacak olan yarışmanın formatı sıradışı olacak. İlk Buluşma Yarışması fox tv de Haziran ayından itibaren yayınlanmaya başlayacak ve tutarsa yaz dönemi boyunca ekrana gelmeye devam edecek.

İlk Buluşma Yarışmasını Sinan Çalışkanoğlu sunacak. Daha önce de bir çok yarışmaların sunuculuğunu yapmış olan Sinan Çalışkanoğlu İlk Buluşma Yarışmasında da yine güzel bir performans ortaya koyacağına inanıyoruz. En son Elin oğlu programını sunan Sinan Çalışkanoğlu bakalım İlk Buluşma Yarışmasında nasıl bir sunuculuk yapacak..

İlk Buluşma Yarışmasına katılmak isteyenler için yaş sınırı 18 olarak belirlendi. İlk Buluşma fox tv de yayınlanmaya başlayınca katılımcılar telefon  ile ve internet üzerinden başvurabilecek. İlk Buluşma Yarışmasına sizde nasıl katılırım nasıl başvuru yapıp katılımcı olurum diyorsanız Dizihaberi.tv den takip etmeye devam edin. Kısa süre sonra sitemize başvuru formu eklenecektir.

İlk Buluşma Yarışmasının Ayrıntıları: İlk Buluşma Yarışması Şinasi Yurtsever ile birlikte Sinan Çalışkanoğlu birlikte sunacaklar.

》Öncelikle yarışmanın şaka veya sohbet programı olması tahmin ediliyor.

》Yarışmanın sunucuları; Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever.

》Fox TV’de başlayacak.

》Mayıs veya Haziran ayında başlanması tahmin ediliyor.

İlk Buluşma Yarışması hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. 

Yarışmaya hem katılmak hemde izleyici olarak yer almak için lütfen bize yazın. Yarışmaya başvurular arasında seçim hakkı yarışma jürisine aittir. Lütfen ısrarcı olmayınız.

YORUMLAR

  1. Eşime şaka yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.