İlker Ayrık 10 Numara 5 Yıldız 12-13 Ağustos Videosu Tekrarı Fox tv

Bu sezon fox tv de ekrana gelen İlker Ayrık birbirinden farklı konseptlerle izleyici karşısına çıktı. Ramazanda başlayan İlker Ayrık saatinden sonra İlker Ayrık 10 Numara 5 Yıldız 12-13 Ağustos Videosu Tekrarı Fox tv de sizlerin beğenisine sunulacak.

Birbirinden farklı içeriklerin olduğu ve sihirbazlık gösterisinin showa dönüştüğü İlker Ayrık 10 Numara 5 Yıldız 12-13 Ağustos cumartesi ve pazar günlerinin Videosu Tekrarı Fox tv de yayınlandıktan hemen sonra dizihaberi.tv sitemizde sizlerle buluşacak.

10 Numara 5 Yıldız’da birbirinden tatlı veya yetenekli çocuklar hem yarışıyor hemde izleyenleri hayretler içinde bırakmaya devam ediyor. 12-13 Ağustos 10 Numara 5 Yıldız’da kendi performanslarını sergileyen çocuklar yine miniklerden oluşan çok bilmiş jürimizden 5 Yıldız topluyorlar.

10 Numara 5 Yıldız’da aileler de çocukları ile birlikte eğleniyor ve izleyenleri eğlendiriyorlar. Yarışmadaki tüm anne ve babalar da bu şovun içindeler. Hangisi çocuğunu daha iyi tanıyor? Hangisi onun hangi hediyeyi daha çok seveceğini biliyor? Tüm bu güzellikleri izlemeniz için sizleri İlker Ayrık 10 Numara 5 Yıldız 12-13 Ağustos Videosu Tekrarı Fox tv ye bekliyoruz.. İşte fragman videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2017