İlker Kaleli 2017 2018 Yeni Dizisinin Adı Ne Konusu Oyuncuları

İlker Kaleli 2017 2018 Yeni Dizisinin Adı Ne Konusu Oyuncuları.. İlker Kaleli’yi en son Poyraz Karayel dizisinde rol aldı. Poyraz olarak akıllarımıza tekrar kazındı. Ayşenurla yani Burçin Terzioğlu ile dizideki aşkı herkesi etkilendi. Bu aşk onları da etkilemiş olmalı ki gerçek hayatta da sevgililer şuan ailelerin tanışma aşamasına gelindi.

İlker Kaleli Kimdir? 5 Mart 1983 aslen Vanlıdır ama İstanbul doğumludur. 16 yaşında Coca Cola reklamında rol aldı. İngiltereye gitti 4 yıl kaldı ve 3 yılını oyunculuk eğitimi alarak tamamladı. İngilterede olduğu zamanlarda da djlik oyunculuk yaptı. 2012 yılında da Türkiyeye döner.

Son dizisinde rol alır. 2012 yılında Kayıp Şehir dizisinde de rol aldı ve bu dizi ile kendisini daha iyi tanıttı. Kayıp Şehirin ardından kendisini asıl meşhur eden dizide oynadı. Toplayacak olursak Kayıp Şehir 2012, Kayıp 2013,  2014- 2017 Poyraz Karayel.

Poyraz Karayelin son yayın tarihi 1 Mart 2017. Dizi bu sezonun ortasında bitti. Bu yüzden de yeni diziye başlaması eylül ayını bulur İlker Kaleli’nin. İlker Kaleli yeni dizi ile ilgili anlaşma imzalamadı henüz. Yeni anlaşmalarını sizlerle bu konuda paylaşmaya devam edeceğiz.

İlker Kaleli bu yaz çekimlerine başlanacak olan Kız Meselesi filmi için görüşmelere başladı. Senaryosu Murat Menteş’ten olan filmin çekimleri yazın başlıyor. İlker Kaleli ve Elçin Sangu filmde sevgili olacaklar. İlker Kaleli de senaryoyu çok beğenmiş. Limon Yapım da filmin yapımcısı.Bu film Elçin Sangu için önemli çünkü ilk filmi olacak.

Konumuz sürekli güncellenmektedir. İlker Kaleli’nin yer alacağı dizi ve film projelerini sizlerle  bu konumuzda paylaşacağız. Sizce İlker Kaleli yeni dizide Burçin Terzioğlu ile mi oynamalı yoksa yeni bir oyuncu ile mi oynamalı? Yorumlarınızı aşağı yazınız…

YORUMLAR

 1. bence burcin terzioglu

 2. arka sokaklar dizisine de görmek isderdik

 3. Ayşenur değil ayşegül aq

 4. Burçin abla siz olmaz

 5. Burcin ve ilker birbirlerine cok yakisiyorlar allah mutluluklarini daim eder issallah konu dizi flim olunca bence baska oyuncuyla rol alsinlar tabikide kendi yanlarina yakisan oyuncuyla oynasinlar

 6. Bencede poyraz karayel yeniden başlasin nolmuş final yaptiysa arka sokaklarda final yapti ama yeniden başladi

 7. BUrciin terzioglu ile oynamalilar ikizi bir birene cok yakisiyor Onlara bakmak huzur veriyor hatta poyraz yeniden baslasin

 8. burçin terzioğlu ile oynamalı çünkü birbirene daha çok yakışıyorlar

 9. Poyra karayel tekrar başlasın

 10. Burçin terzioğluyla oynasın hatta poyraz karayel tekrar başlasın

 11. Burçin terzioğluoğluyla birlikte hatta poyraz karayel tekrar başlasın ya

 12. Poyraz karayel tekrar oynasın lütfen oyuncular da değişmesin

 13. Poyraz karayel tekrar oynasın lütfen oyuncular da değişmesin

 14. Bana kalırsa Burçin terzioğlu ile birlikte tüm poyraz karayel ekibiyle birlikte oynasınlar. Muhteşem olur

 15. Burcin terzioglu tabiki de

 16. Burçin Terzioğlu la oynasın güzel olur dövüş dizisi olabilir

  1. Aynı dizide tekrar oynayacaklarını sanmıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.