İnna Burak Özçivit Düeti Şarkısı Clear Şampuan Reklamı 2018 Mayıs

Romanyalı şarkıcı İnna ile Türk jön Burak Özçivit sonunda clear reklam filmi için biraraya geldi ve reklamlar yeni bir boyut kazandı. İnna ve Burak Özçivit Düeti Şarkısı Clear Şampuan Reklamı için 2018 Mayıs ayında çekimler için biraraya gelmişlerdi ve nihayet biten set ardından hem düet şarkıları hemde reklam filmleri ile çok konuşulacak bir iş ortaya çıktı..

Dizi Oyuncusu Burak Özçivit uzun süredir Clear şampuan reklamlarında oynuyordu zaten, ancak bu kez reklam için dev bir bütçe ayrıldı ve dünya starı olan Romanyalı güzel şarkıcı İnna ile bir düet yaparak hem reklama damga vurmak hemde pupüler bir iş çıkarmak için önemli bir adım atıldı. Daha önce eşi Fahriye Evcen ile de bazı şarkılar için düet yapan Burak Özçivit, bu kez bir dünya starı olan İnna ile kamera karşısında reklam filmi çekti.

Clear reklamı İnna Burak Özçivit Düeti ile elbette çok popüler olacak ama bu popülerliği asıl sağlayan İnna olacak bunun altını hemen çizelim. Her şarkısı Türk hayranları tarafından çok sevilen ve sevildiğini İstanbula çok defa gelerek gösteren İnna bu kez Burak Özçivit Düeti ile çok konuşulacak ve dinlenecek yeni bir reklam şarkısı ile dillere düşecek.

İnna ‘Gimme Gimme’ ve ‘Sun is Up’ şarkılarıyla çok sevildiğini ve Türkiyede büyük bir hayran kitlesinin olduğunu görmüştü. Burak Özçivit ile Romanyalı sanatçı inna birlikte stüdyoya girdiler ve güzel bir şarkıya düet yaptılar. 2018 Mayıs ayında yeni çıkan Clear’in reklam filminde yer alan İnna Burak Özçivit Düeti çok konuşuldu ve paylaşıldı. Clear Şampuan Reklamı 2018 video klipte kendisine eşlik eden güzel popçu İnna ile Burak Özçivit güzel bir şarkı seslendirecek.

Clear Şampuan Reklamında Inna, şarkıyı Türkçe söyleyecek. Burak Özçivit reklam için 1 milyon dolara anlaşma yaptı. İnna Clear Şampuan Reklamından ne kadar para aldı derseniz Buraktan 3 kat fazla alacağı kesin. İnna Burak Özçivit Düeti Şarkısı Clear Şampuan Reklamı 2018 Mayıs ayından itibaren izleyebilirsiniz dizihaberi.tv den..

İnna Burak Özçivit Düeti Şarkısı Clear Şampuan Reklamı Videosu yayınlanınca aşağı ekleyeceğiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İnna Burak Özçivit Düeti Şarkısı Clear Şampuan Reklamı 2018 Mayıs (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2018