İnsanlık Suçu Cevher Kimdir? Bilgileri Resimleri (Melike İpek Yalova)

İnsanlık Suçu Cevher Kimdir? Bilgileri Resimleri (Melike İpek Yalova)...Gülizar dizisinin erken final yapmasının ardından yeni başlayacak olan İnsanlık Suçu cumartesi akşamları yayınlanmaya başlayacak. İnsanlık Suçu dizisinin oyuncuları Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Melike İpek Yalova, Deniz Uğur, Serkay Tütüncü, Laçin Ceylan ve Ahmet Mümtaz Taylan. İnsanlık Suçu dizisinin senaryosunu Can Sinan kaleme alıyor. İnsanlık Suçu dizisi yönetmenliğini Barış Yöş yapıyor.

İnsanlık Suçu dizisi konusu; Cemal Adana’da yaşayan fakir ama hırslı bir gençti. Cemal para ve güç için hayatında neleri feda edeceğini anlatıyor dizi. Cemal babasının vefatı ardından aslında İstanbulda zengin bir ailenin mirasçısı olduğunu öğrenir. Ama annesi onun o zengin hayata ve amcasının yanına gitmesini istemez. Cemal’ de zengin olup güçlenmek ister. Bakalım Cemal’i nasıl bir hayat bekliyor.

İnsanlık Suçu dizisinde rol alacak olan Melike İpek Yalova dizi de Cevher karakterini canlandırıyor.  Cevher annesini genç yaşta kaybetmiştir. Babası ve abisiyle birlikte yaşayan Cevher’in en büyük isteği bu hayattan kurtulmaktır. Cevher hayallerini yitirse de yine de umudunu yitirmeden bu hayattan kurtulmayı düşünüp çalışmaktadır.

Melike İpek Yalova Kimdir? 1984 yılında İstanbulda dünyaya gelen gen ve güzel oyuncu eski devlet bakanı olan Yüksel Yalova’nın kızıdır.  Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde eğitim aldıktan sonra Roma;’da La Sapienza Üniversitesi’nde Uluslararası Politikalar ve Kriz Yönetimi’ eğitimi aldı. Melike İpek Yalova sonrasında oyunculuğa adım attı. Türkan Şoray’a olan benzerliğinden ötürü de birçok yapımcının dikkatini çekti. İlk olarak 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl da rol alan ve Kastilya Prensesi Isabella rolünü oynadı.

Daha sonrasında Karadayı’da Ayten’i canlandırdı. Şimdi de 3. dizisi olacak olan İnsanlık Suçu adlı dizide Cevher rolünü canlandıracaktır. İnsanlık Suçu dizisi Cevher rolü ile kendisine başarılar dileriz. Umarız reytinglerde başarılı olur ve uzun soluklu bir dizi olur.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.