İnsanlık Suçu Dizisi Bitecek Mi Final Yapacak Mı?

İnsanlık Suçu Dizisi Bitecek Mi Final Yapacak Mı? İnsanlık Suçu dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Dizi de Adana da çalışan Cemal’in fakir bir hayat sürerken babasının vefat etmesini ve ardından İstanbul’daki amcasının yanına gidiyor. Orada hayatı değişiyor. Dizi yayınlanmaya başlayalı 5 bölüm oldu. İlk bölümler de reytingleri biraz düşüktü ancak son haftalarda reytingler de bir artış var.

İnsanlık Suçu dizisinin oyuncuları Gizem Karaca, Kaan Yıldırım ve Melike İpek Yalova. İnsanlık Suçu dizisi yeni bölümleri cumartesi akşamları yayınlanıyor. Cumartesi de rakipleriyle artık mücadele edebiliyor. İnsanlık Suçu dizisinin izleyicileri dizisini beğenerek izliyor ve sosyal medyadan yorumlarını paylaşıyorlar.

İnsanlık Suçu dizisinin seyircileri Suna ve Cemal’i birbirlerine çok yakıştırıyor, diziden memnun olduklarını ifade ediyor, ikilinin evlenmesini istiyorlar. Dizinin bağımlısı olduklarını söyleyerek her bölümü merakla beklediğini ifade ediyorlar. İnsanlık Suçu dizisinin seyircisi bir durumdan da şikayetçi tabiki.

Kanal D reytingleri düşük giderse dizisini bitirebilir. Bu durum da seyirciyi tedirgin ediyor. Umarız Kanal d böyle bir hata yapmaz. İnsanlık Suçu dizisi yayınlanmaya başladığında 10. ve 12. sırada yer alırken son iki haftada 4. ve 6. sırada yer alıyor. Birden bire reytinglerde bu kadar artması da dizisinin yeni bölümlerinin garantisi demek oluyor. İnsanlık Suçu dizisi için siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız. Dizi bitmeli mi yoksa devam mı etsin?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İnsanlık Suçu Dizisi Bitecek Mi Final Yapacak Mı? (8 Yorum)

  1. aabi turkeye dizilerinin yapiminda iyi habarlar son bolumunda cisa sureje olior neden gozel şeylar 2&3 bolum çekmio

  2. Kesinlikle devam etmeli ilk bölümden itibaren beğenerek izliyorum çekmek ve Suna aşklarını doya doya yaşasın

Eklenme Tarihi: 23 Nisan 2018