İnsanlık Suçu Fragmanı Ne Zaman Başlayacak Bilgileri

İnsanlık Suçu Fragmanı Ne Zaman Başlayacak Bilgileri… İnsanlık Suçu dizisinin yapımcılığını Pastel Film üstlenirken Can Sinan’da senaryosunu yazıyor. Barış Yöş yönetmenliğini üstleniyor. İnsanlık Suçu dizisinin oyunculuğunu da Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Melike İpek Yalova, Serkay Tütüncü, Laçin Ceylan, Deniz Uğur, Cankat Aydos, Cansu Dağdelen ve Ahmet Mümtaz Taylan yapıyor.

İnsanlık Suçu dizisi çok yakında Kanald ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. İnsanlık Suçu dizisi konusu ve oyuncu bilgilerini de sizlerle paylaşıyoruz aşağıda… İnsanlık Suçu dizisi konusu; Cemal Adana’da fakir bir hayat sürmektedir.  Cemal lokantada garsonluk yaparak hayatını sürdürmektedir. Cemal’in babasının ölümüyle hayatı daha da kötüye gider.

Ama bu çizgi de hayatının değişeceğinin farkında değildir. Cemal ülkenin varlıklı ailelerinden birinin akrabasıdır. Sami Gökdemir yeğenine pay vermek ister ve Cemal’in iyice kafası karışır. Hülya da Cemal’i Sami’den uzak tutmak ister. Cemal annesi istemese de amcasının teklifini kabul eder. Cemal Gökdemir ailesine girer ve kendini kanıtlamaya çalışır. Cemal kuzeninin nişanlısı Suna’dan hoşlanır ve bu aşk onun hayatını değiştirecektir.

İnsanlık Suçu dizisi ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. Çok yakında Kanald ekranlarında yayınlanacak olan dizi umarız uzun süre ekranda kalır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Şubat 2018