İntiharcı Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti (Neslihan Atagül İlker Kaleli) Puhu Tv

İnternet diziciliği gittikçe popüler hale geliyor. Televizyon gün geçtikçe modasını kaybetmeye başlarken internet dizilerine öncülük eden Puhu tv yep yeni bir dizi ile sözleşme imzaladı bile.. Çok yakında İntiharcı isimli dizinin çekimleri başlayacak. İntiharcı Dizisi Oyuncularının başında (Neslihan Atagül İlker Kaleli) yer alıyor..

İntiharcı Dizisi ile Neslihan Atagül: Poyraz Karayel dizisindeki başarılı oyunculu ile oldukça popüler olan güzel oyuncu İlker Kaleli yeni dizisi intiharcı ile dönüyor.. Kara Sevda dizisinin ardından adı bir çok dizi ile anılan Neslihan Atagül‘ün yeni projesi de İlker kaleli ile birlikte rol alacağı intiharcı dizisi oldu..

Neslihan Atagül İlker Kaleli Geçtiğimiz günlerde digital projede yer alacağı kesinleşen ve kod adı ”İntiharcı” olarak netlik kazanan dizide rolleri paylaşacaklar. Yeni dizinin internette yayınlanmasına oyuncuların fan sayfalarının tepki gösterdiği ve bu başarılı oyuncuları tv de görmek istediklerini açıkladılar.. Fan sayfalarına yanıt gelecek mi bilmiyoruz.

İntiharcı Dizisi Oyuncuları Konusu özeti nasıl? Emre Özdür ile Başar Başaran’ın senaryosunu yazıp kaleme aldıkları yeni projede yer alacak olan İlker Kalelinin partneri ise en son Kara Sevda dizisinde oldukça başarılı olan ve Burak Özçivit ile birlikte başrol oynayan Neslihan Atagül oldu.

Puhu TV’nin 2. özgün projesi olarak adını duyurduğu ”İntiharcı” dizisi Fi ve Çi dizilerinden sonra en popüler olacak dizi adayı oldu. İntiharcı adı değişebilir ama şimdilik kod adı böyle, dizi yeni sezonda seyirciyle buluşacak. Dizinin toplamda kaç bölüm olacağını da sözleşmeye yazmışlar, 13 bölüm olacak şekilde düşünülen projenin her bir bölümü bir saat olarak yayınlanacak. Diziyi Mehmed Bir Cihan Fatihi’nden ayrılan Altan Dönmez yönetecek. İntiharcı dizisi oyuncuları Neslihan Atagül İlker Kaleli 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İntiharcı Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti (Neslihan Atagül İlker Kaleli) Puhu Tv (12 Yorum)

  1. Haklısınız bayanlar neslihan atagül ilker kaleli hiç yakışmamış ilker neslihanın yanında çoķ basit kalmış

  2. neslihan atagul ilkel kaleleninin yanina hic yakismiyor bence baska bi bayan oyuncuyla oynasaydi daha iyi olurdu

Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2017