Işığın Prensesi Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Final Tarihi Belli mi? - Dizi Haberleri – Oyuncuları


Işığın Prensesi Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Final Tarihi Belli mi?

Işığın Prensesi Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Final Tarihi Belli mi? Işığın Prensesi dizisi 1 Nisan pazartesi gününden itibaren Trt1 de yayınlanmaya başladı. Işığın Prensesi dizisi ekranlardaki yerini aldı. Kore yapımı olan dizi şimdiden çok sevildi. Trt1 önceki sezondan beri Kore yapımı diziler yayınlanıyor bu diziler seviliyor izleniyor. Böyle olunca da Trt1 Kore yapımı dizilere yenilerini eklemeye devam ediyor ve edecektir.

1 Nisan 2019 pazartesi günü ilk bölümüyle Trt1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizi sevilince akla gelen soru şu ki; orjinalinde kaç bölüm sürmüş ve hemen biter mi erken final yapar mı? Bizler de bu konumuzda sizlerle bu bilgileri paylaşacağız. Işığın Prensesi dizisi Güney Kore de yayınlanmış bir dizi. Güney Kore de 108 bölüm yayınlanan Işığın Prensesi dizisinin süresi ise yarım saate yakın. Trt1 de saat 17:40 ta başlayan dizi saat 19:00 a kadar yayınlanıyor. Güney Kore de dizi süreleri çok kısa olduğu için Türkiye de yayınlanan dizilerde iki bölüm birleştiriliyor.


Işığın Prensesi dizisi de 1 günde iki bölüm olarak yayınlanıyor. Bu yüzden de orjinalinde 108 bölüm olan Işığın Prensesi dizisi Trt1 de 54 bölüm yayınlanacaktır. Bu hesaplamalara göre de arada yaşanan aksaklıklar yayınlanmama durumu düşünülmeden tahmini final tarihi Haziran ayı ilk ya da ikinci haftasına denk geliyor.

  Işığın Prensesi dizisi oyuncuları kimler konumuz için TIKLAYIN…

Güney Kore den alınan Işığın Prensesi konusunda siyasi çalkantılı bir dönem anlatılıyor. Bu siyasi çalkantıların olduğu dönemde yaşanan bir aşk hikâyesi anlatılıyor. Kore diziye göre kuzeydeki Mançular, batıdaki Ming Hanedanı ve doğudaki Japonya’nın baskısı altında yaşarken bir mağara da ünlü bir kahinin kehaneti bulunur. Kehanette şöyle demektedir; ülke de kan ve zulüm hakim olacaktır. Karalık yıllar beklemektedir onları. Ancak bu zulme son verecek kişiyi de müjdeler.

Sarayda Kral’ın kızı Prenses Çongmiyong babası ve abisi arasındaki siyasi ilişkiyi bilmeden mutlu bir hayat sürerken hayatı tersine döner. Prensesin hayatı tamamen değişir. Işığın Prensesi dizisinde Prensese neler olacak nasıl ülke yeniden huzurlu zamanlarına dönecek? İlerleyen bölümlerde göreceğiz. Işığın Prensesi dizisi tahmini final tarihi Haziran ayının ilk veya 2. haftasıdır. Kesinleşen final tarihini yine sizlerle bu konumuzda paylaşabiliriz. Işığın Prensesi dizisini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Işığın Prensesi Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Final Tarihi Belli mi? (2 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 3 Nisan 2019