Işığın Prensesi Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Trt1

Işığın Prensesi Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Trt1 … Işığın Prensesi dizisi Trt1 ekranlarında 1 nisandan itibaren yerini alıyor. Kore yapımı olan dizi Trt1 bu sezon yayınladığı Kore yapımı diziler arasında yerini aldı. TRT1 in yüzünü güldüren Kore yapımı diziler arasında yerini alacak. İmparatoriçe Ki ve Kralın Kızı dizileri yayınlanmıştı Trt1 de. Trt1 izleyici Kore yapımı dizileri beğendi Trt1 de bu dizilere bir yenisini ekledi.

Işığın Prensesi dizisi 1 Nisan pazartesiden itibaren Trt1 ekranlarındaki yerini aldı. Kore dizilerinde ki hikayeler seyirciye farklı geliyor. Prenslerin prenseslerin olduğu iktidar kavgalarının yaşandığı diziler seyirciye farklı geliyor. Bu dizide de iktidar kavgası aşk konu ediliyor.

Işığın Prensesi dizisinin orjinal adı Splendid Politics  diğer adı Hwajung. Işığın Prensesi dizisinde  Prenses Jeongmyeong Kral Seongjo’nun kızıdır. Prenses oluşu ve kendi kimliğini gizlemesi prenseslikten düşüşü konu ediliyor.

Bir gün Prenses Jeongmyeong’un küçük erkek kardeşi Prens Gwanghae tarafından öldürülür ve Prens Gwanghae onların üvey  kardeşidir. Işığın Prensesi dizisi Güney Kore yapımı. 2015 yılında yayınlanan dizi 50 bölüm sürdü ve burada da öyle sürecek. Işığın Prensesi dizisi türü dram tarih ve romantik tarzda.

Işığın Prensesi dizisi yönetmeni Kim Sang-Ho , Choi Jeong-Gyoo. Senaryosunu  Kim Yi Young yazıyor. MBC yapım imzası taşıyan dizi Güney Korede 2015 yılında yayınlandı.

Işığın Prensesi dizisi Oyuncu Kadrosu Kimdir TIKLA…

Işığın Prensesi dizisi oyuncularını detaylı olarak sizlerle önceki konumuzda paylaştık. Tıklayıp bilgileri görebilirsiniz.

Işığın prensesi dizisinde çalan müziklerden şarkılardan ikisini konumuzun içinde sizlerle paylaştık. Dizide çalan yeni şarkıları sizlerle paylaşacağız. Işığın Prensesi dizisi 1 Nisan pazartesiden itibaren Trt ekranlarında olacak.  Işığın prensesi dizisi Güney Kore de 50 bölüm sürdü. Ama bölümler kısa surerse Trt1 bölüm birleştirebilir. Ozaman da Türkiye de daha kısa sürebilir.

Işığın Prensesi dizisi şarkıları müzikleri

Işığın Prensesi dizisi 1 Nisan 2019 pazartesi günü ilk bölümüyle Trt1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Işığın Prensesi dizisi 7 Haziran 2019 günü final yapacak muhtemelen. Işığın Prensesi dizisinde yabancı şarkılar çalıyor malumunuz dizi de yabancı. Yayinlanan şarkılar birbirinden güzel. Bizde sizlerle paylaşacağız şarkılarını. Sizde istek şarkılarınızı sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Işığın Prensesi Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Trt1 (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 29 Mart 2019