İsimsizler 16. bölüm Fragmanı Fatih ve Kor Yakup Terör Saldırısını Engelleyecek Mi?

İsimsizler 16. bölümde neler olacak? Fatih ve ekibi Kor Yakup ile bir türlü anlaşamazlar. Kudretin evinin önünde karşı karşıya gelirler. Birbirlerine silah tutan taraflar bakarlarken binadan bir kadın düşer. Polisler olay yerine gelmeden Fatih ve ekibi oradan kaçması gerekmektedir. Kor Yakup Fatih ve ekibinin hoşlanmadığı bir adam olsa da yakında önlerine çıkacaktır!

İsimsizler ekibinin zamanı az olsa da tüm ipuçlarını birleştirip olayı çözmeleri gerekmektedir. İsimsizler ekibi Kor Yakup’la birlikte İstanbul’un sokaklarına inerler. Kudretin bu terör saldırısı planı engellenecek mi? Fatih ekibi ve Kor Yakup ilk işlerinde başarıya ulaşacaklar mı?

İsimsizler dizisi 16. bölüm fragmanı bilgileri özetini sizlerle konumuzda paylaştık. Yorumlarınızı da aşağı yazabilirsiniz. Fatih ekibi ve Kor Yakup birlikte artık terör saldırılarını engelleyecekler mi?

YORUMLAR

  1. Dizi artik hic guzel degil baska yone kaydi.

  2. Isimsizler dizisi su an hic guzel degil. Cok sacma ve sezon oncesi gibi degil. Artik takip etmeyecegim. Diger diziler gibi mafya oldu. Biktik artik.boyle diziler seyretmekten .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.