İsimsizler 2. Sezon Giren Oyuncular Kimler? (Hande Soral, Mert Öcal, Berkan Şal)

İsimsizler 2. Sezon Giren Oyuncular Kimler? (Hande Soral, Mert Öcal, Berkan Şal)… İsimsizler dizisi yeni sezona yeni oyuncularla giriş yapmaya hazırlanıyor. İsimsizler dizisine girmesi kesinleşen ilk oyuncu genç ve güzel oyuncumuz Hande Soral oldu.

Diziye girme teklifi iki kardeşe de yapıldı ancak Bensu Soral diziyi ablasına bırakarak fedakarlık yaptı. İsimsizler dizisine katılan Hande Soral dizi de Handan karakterini canlandıracak. İsimsizler dizisine yeni sezona katılacak 4 oyuncu daha kesinleşti.

İsimsizler dizisi yeni sezon oyuncusu Mert Öcal, Atsız Karaduman, Berkan Şal, Kürşat Alnıaçık… 4 erkek oyuncu diziye girince İsimsizler bu sezona daha iddaalı girecektir. Peki bu yeni oyuncular hakkında biraz bilgiler paylaşalım.

Hande Soral İsimsizlerdeki rolü, yaşı bilgileri rol aldığı yapımlar için açtığımız konuya ulaşmak için TIKLAYINIZ..

Diziye Katılan Mert Öcal Kimdir Bilgileri Yaşı Rol Aldığı Yapımlar;

1982 İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu 2004 Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olduktan sonra aynı yıl Best Model Of The World yarışmasında da birinci olmuştur. Mert Öcal birçok katalog çekimlerinde ve defilelerde mankenlik yaptıktan sonra dizi ve filmlerde rol almaya başladı.

Rol aldığı yapımlar; 2015 Aşk Yeniden, 2013 Bizim Okul,2012 Mahmut İle Meryem Film, 2011 Takkeci Baba Rüya Peşinde Film, 2011 Kız Annesi, 2008 Görgüsüzler, 2007 Oyun Bitti, 2006 Rüyalarda Görüşürüz, 2005 Nehir,2005 Asla Unutma

İsimsizler dizisi yeni oyuncusu Atsız Karaduman Kimdir Bilgileri;

1956 Ankara doğumlu olan oyuncu İstanbul Devlet Tiyatrosunda çalışmaktadır. Çeşitli alanlarda sinema televizyon seslendirme çalışmaları yapmaktadır. 2007 Afife Jale ödüllerinde en iyi yardımcı oyuncu seçildi.

Atsız Karaduman’ın rol aldığı yapımlar; Karadayı, Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam, Kılıç Günü, Kurtlar Vadisi Pusu, Güz Yangını, Kimsesiz Zaman Tasfiri, Küçük Dünya, Duvardaki Kan, Suskunlar

İsimsizler yeni sezonda katılan oyuncu Kürşat Alnıaçık Kimdir Bilgileri; 

1962 Ankara doğumlu olan oyuncu İstanbul Devlet Konservatuvarında Tiyatro bölümünden mezundur. Aldığı eğitimlerle de dizilerde ki başarısını artırmıştır elbette.

Kürşat Alnıaçık rol aldığı dizi ve filmler; 2006 İki Aile, 2006 Adak, 2007 Kuzey Rüzgarı, 2009 Sakarya Fırat, 2013 yılında Kayıp, 2015 Medcezir, 2016 Kara Sevda, 2017 Diriliş Ertuğrul

İsimsizler yeni sezon oyuncusu Berkan Şal Kimdir Bilgileri Yaşı Rol Aldığı Yapımlar; 

Berkan Şal 1969 Ankara doğumludur. Aslen tiyatro oyuncusu olmasına rağmen biz onu Behzat Ç ile tanıdık. Çeşitli tiyatrolarda ses yönetmenliği yapmıştır. Rol aldığı yapımlar; 2010 Behzat Ç, 2014 Reaksiyon, 2016 46 Yok Olan, 2017 Payitaht Abdülhamit

İsimsizler dizisi yeni oyuncularıyla bu sezon başarısına başarı katacaktır. Yeni sezona dair diğer bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=cPrve7Q7Gzg

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.