İsimsizler 2. Yeni Sezonda Fatih ve Dayı Öldü Mü Helikopter Düştü Mü?

İsimsizler 2. Yeni Sezonda Fatih ve Dayı Öldü Mü Uçak Düştü Mü?… İsimsizler dizisinde sezon finali oldu. Ama öyle bir sezon finali oldu ki akıllarda sorular yeni sezonu şimdiden merakla bekliyoruz. İsimsizler sezon finalinde uçakta Fatih Dayı ve biri daha vardır.

İsimsizler sezon finalinde olanları hatırlayalım öncelikle; Fuat her şeyi bilen kişidir. Bildiklerini anlatması gerekir ve onun Ankara’ya acilen ulaştırılması gerekir. Fatih ve Dayı, Fuat’ı helikoptere bindirirler ve birlikte Ankara’ya götürmeye çalışırlar. Ama bu durum Savcı Zeki’nin hoşuna gitmez. Bu durumu engellemek için her şeyi yapar.

İsimsizlerin sezon finalinde örgüt içindeki haini bulur. Afran haindir. İfşa olmasından sonra işler iyice karışır. İsimsizler dizisinde akıllarda sorular bırakan bir sezon finali yayınlandı. Dayı Fatih ve Fuat o helikopterden sağ çıkabilecekler mi?

Fatih ve Dayı bu diziden ayrılmalı mı sizce? Helikopterden Fuat, Dayı ve Fatih sağ kurtulursa her şey çok değişecektir. Ankara’ya ulaşabilecekler mi? Dizinin senaryo devamlılığı için  Fuat diziden ölerek ayrılır ve  Dayı Fatih dizide devam edecektir.

İsimsizler dizisinde hangi oyuncular çıkmalı? Ya da hangi yeni oyuncular diziye dahil olsun istersiniz?

https://www.youtube.com/watch?v=yqlYroocX-s

YORUMLAR

  1. dayı ve fatih kesinlikle bu dizinin icinde olmalı ekip cokgüzel dagıtmayalım lutfen cokgüzel yakışıyorlar diziye buyuk keyif veriyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.