İsimsizler Dizisi Nezaman Bitecek Final mi Sezon Finali mi Yapacak?

Kanal D de başlayan asker dizisi İsimsizler Dizisi Nezaman Bitecek Final mi Sezon Finali mi Yapacak? sorusuna cevap vermeye çalışacağız bu konumuzda. Sevilerek izlenen isimsizler dizisi kendine en büyük rakip olan Söz dizisi ile aynı günde pazartesi akşamları yayınlanıyor. Böyle olunca iki dizi çakışıyor.

İsimsizler dizisi ilk haftalarda reytinglerde gösterdiği başarı ile adından çok söz ettirdi. Anca sonraki haftalarda Söz dizisinin ağırlığını koyması ile reytinglerde işler değişmeye başladı.. İsimsizler dizisi kan kaybetmeye yani reytinglerde düşmeye başladı. Herkes Meraklı gözlerle İsimsizler Dizisi Final mi Bitecek mi Sezon Finali Yapıp Devam mı Edecek? diye sonralara da daha net bir cevap çıkmış oldu ortaya. İsimsizler Kanal d de devam edecek mi yoksa bitecek mi?

İSİMSİZLER DİZİSİ 13. BÖLÜMDE 19 HAZİRANDA SEZON FİNALİ YAPACAK… YENİ SEZONDA YAYINLANACAK.

Evet asıl soru ve merak edilen şey bu aslında. Hemen İsimsizler dizisinin reytinglerdeki durumuna bakarak sizlere daha net cevaplar verelim. İsimsizler dizisi kendisi gibi asker dizisi olan Star tv de ekrana gelen SÖZ ile aynı gün yayınlanıyor. Zaten pazartesi günü bir başka asker polis dizisi olan İçerde ise vardı önceden beri. Bu kadar asker polis dizisi sadece pazartesi gününe doluşunca reyting almak da oldukça zorlaştı.

İsimsizler dizisi 1 Mayıs pazartesi günü çok düşük bir reyting alarak izleyenleri şaşırttı. 4.96 reyting alarak totalde 6. olan yapım diğer dizilerin ve programların gerisine düştü. Bu durum bize ileriki haftalar için bir mesaj veriyor. İsimsizler dizisinin 2. sezonu olmayacak büyük ihtimalle.  Çünkü aldığı reytingler diğer kanalların cok gerisinde..

Kanal D dizi konusunda hassas. Reyting alamayan diziyi hemen gözden çıkarıyor biliyorsunuz. Bizce İsimsizler dizisi de 13-15. bölümler arasında final yaparak veda edebilir. Gelecek sezon imkansız gibi görünüyor. Hem İçerde dizisinin olması hemde ilk sırayı elde eden Söz dizisi ile aynı içerikte olması İsimsizler dizisinin işini zorlaştırıyor. Ancak farklı bir güne geçiş yaparsa şansı artabilir belki..

İsimsizler dizisi 19 Haziran Pazartesi günü sezon finali yapacaktır. 2. Sezonda devam edecek olan diziye giren ve çıkan oyuncular olacaktır. Yeni sezon tarihi de net olarak belli değil.

Lütfen sizde İsimsizler Dizisi Nezaman Bitecek Final mi Sezon Finali mi Yapacak? konusu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın. Sizce dizi bitmeli mi devam mı etmeli? Yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

  1. İnternet izlenmeleri de dikkate alınıyor mu bilmiyorum ama zırt pırt reklam koydukları için ben televizyonda izlemiyordum. Çok sevdiğim bütün dizileri filmleri internetten izliyorum bu yüzden

  2. Reytinglere neden bu kadar takıldığınıza anlam veremiyorum, bırakın kim ne izlemek istiyorsa onu izlesin, ben şahsen beğenerek zevkle izliyorum, hele birde o dayı varya o dayı bence her dizide rol alabilecek bir karakter. dayııııııı… sen devam et :))

  3. Bitmesin ya saçmalık

  4. Bitmesiiiiiiin soz diziside neymis bu dizi bitmemeli yaaa hayatimda izledigim en mukemmel dizi noluuurrr bitmesiiiinnnn

  5. güzel bir konuyu işliyor biterse yazık olur devamını bekliyoruz

  6. Bitmesin asker dizisinden çak farklı bir konuyu işliyor farklı bir güne alınsın

  7. Hayiiiiiirrrr sakın nolur bıtmesin başka güne alın kardeşim ya

  8. Lutfen bitmesin cok severek izledigimiz dizi

  9. Cok güzel dizi bence devam etmeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.