İspanya’da Yayına Başlayan Türk Dizileri Kiralık Aşk ve Dolunay

İspanya’da gösterilen Türk dizileri çok beğenilmeye başlandı. Özellikle dram ağırlıklı diziler büyük ilgi görüyor. 2019 – 2020 sezonunda İspanya’da yayına başlayan Türk dizileri Kiralık Aşk ve Dolunay için Avrupa reytinglerini sizlerle paylaşacağız.

İspanya’da Yayına Başlayan Türk Dizileri Kiralık Aşk ve Dolunay

İspanya’da yayınlanan Türk Dizileri

Özellikle orta Avrupa’da dizi furyası şeklinde akım akım yayılan Türk dizileri Avrupa’yı da vurdu. Yeni sezon için iki yeni dizi İspanya’da gösterime girecek ve ülkemizi temsil edecek. Türkçe dublaj çalışmalarında sona gelinen iki dizimizi hatırlayalım.

İspanya’da yayınlanan Türk Dizileri

İspanya’Da Gösterilen Kiralık Aşk Dizisi

Elçin Sangu ve Barış Arduç’un baş rollerini oynadığı Kiralık Aşk dizisi 2017 yılında final bölümünü yayınlamıştı. Ülkemizde Star Tv ekranlarında gelen dizinin yapımcısı Ortaks Yapım İspanya ile anlaştı. Yeni sezonda Avrupa’da film ve dizi satışlarımızı arttırmayı hedefliyoruz.

İspanya’Da Gösterilen Kiralık Aşk Dizisi

İspanya’da Gösterilen Türk Dizileri Arasında Dolunay Olacak

Bir diğer güzel haber ise No Production’dan geldi. Yine 2017 yılında final yapan dizi 26 bölüm sürmüştü. Erkenci Kuş ile tanıdığımız Can Yaman’ın eski projesidir. Dizideki partneri Özge Gürel idi. İspanya Divinity kanalında gösterime bu sezon başlayacak Dolunay dizisi ile büyük beklenti oluşacak. Ayrıca Can Yaman’ın baş rol oynadığı Erkenci Kuş dizisi de yine Divinity kanalında yayınlanıyor.

İspanya’da Gösterilen Türk Dizileri Arasında Dolunay Olacak

İspanya’da Yayınlanan Erkenci Kuş

Can Yaman’ın iki dizisi de İspanya’nın Divinity kanalında yayınlanlanacak. 5 Ağustos 2019 tarihi itibari ile Erkenci Kuş 2. sezon bölümleri Avrupa’da izlenecek. Dünyaya dizi ve filmlerimizi satmaya başladığımız son dönemlerde önemli reytingler alıyoruz.

İspanya’da Yayınlanan Erkenci Kuş

İspanya’da gösterilen Türk dizileri hakkında merak ettiklerinizi yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Dizinin gelecek bölümlerini bizlere sorarak neler olacağı hakkında gelecek bölüm tüyolarını öğrenebilirsiniz. İspanya’dan Türk dizilerini izleyip seven insanlara selamlarımızı iletiyoruz.

İspanya’da Gösterilen Türk Dizileri DivinityDivinity
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 6 Ağustos 2019