İstanbullu Gelin 24. Bölüm Fragmanı 10 Kasım İpek ve Bebeği Öldü Mü Süreyya Mı İtti

İstanbullu Gelin 24. Bölüm Fragmanı İpek ve Bebeği Öldü Mü Süreyya Mı İtti… İstanbullu Gelin dizisi yeni bölümünde olanlar oluyor. Konakta yine Süreyya Esma gerginliği sürüyor. Süreyya Dilara’nın ve Ademin eve misafir olarak gelmesini ister. Esma Hanım bunu duyunca da çıldırır. Can düşmanlarının eve girmesini istemez.

Emir yemekte  bazı şeyler söyler ve Faruk çok duygulanır. Esma ise yeni yaşına yeni kurallarla girer. Bu durumda herkes çok şaşkındır. Garipte çok şaşkındır. Adem ve Dilaranın evliliğinde karanlık boyutlar açığa çıkar. Dilaranın kötü durumda olduğunu gören Süreyya bu yüzden eve davet etmek ister zaten.

Süreyya ve İpek arasında da tartışmalar bitmek bilmez. İpek ve Süreyya merdiven başında konuşurken İpek’in ayağı takılır ve merdivenlerden düşer. Ve bebeği düşer İpek hastaneye götürülür acilen. Ama merdiven başında Süreyya yı geçen başta Fikret  olmak üzere kardeşler Süreyyanın itip İpek’i düşürdüğünü düşünürler. İstanbullu Gelin dizisi 24. bölüm özeti fragmanı sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.