İstanbul’lu Gelin 3. Sezon Devam Edecek mi 2019 da Bitecek mi? İşte Son Bilgiler

Dizileri ayakta tutan reytinglerdir. İstanbul’lu Gelin dizisi de 2 sezondur ayakta kalmayı başardı ise izlenmesi ve senaryosu ile oyuncular arasındaki uyumluluğu sayesinde kaldı. Star TV’nin sevilen cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi İstanbullu Gelin’in 2. sezondan sonra gelecek yıl da devam etmesine ve 3. sezonu ile yine star tv de cuma günleri ekrana gelmesine karar verildi.

Böylelikle İstanbul’lu Gelin dizisinin sezon finali yapacağı da kesinleşmiş oldu. Yani 2. sezon olduğu için final beklentisinde olanlar olabilir bu yüzden bilgilendirmeyi yapalım istedik. Aynı zamanda İstanbul’lu Gelin dizisinin ne zaman sezon finali yapacağı tarihi de kesin olarak belli oldu.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği İstanbul’lu Gelin dizisi reytinglerde genellikle 3. vya 4. sırada yer alıyordu. Başarısını artarak devam ettiren İstanbul’lu Gelin yeni sezonda da 2018-2019 da kaldığı yerden devam edecek. Dizinin başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Tamer Levent, Salih Bademci, Fırat Tanış, Dilara Aksüyek, Murat Aygen, Güven Murat Akpınar, Neslihan Yeldan ve Fatih Koyunoğlu gibi önemli oyuncular paylaşıyor.

İstanbul’lu Gelin dizisi, eğer büyük bir değişiklik olmazsa 8 Haziran 2018 cuma günü ekrana gelecek olan 53. bölümüyle 2. sezona nokta koyacak. Ramazan ayından önce çekimlerini bitirecek olan dizinin sezon finali bayram öncesindeki hafta gerçekleşecek. İstanbul’lu Gelin dizisinin gelecek sezon için yaz tatilinden sonra çekimlere başlayacağı ve kadrosunu güçlendirmek için hummalı bir çalışma yapacağı bildirildi.


İstanbullu Gelin, yeni bölümleriyle her Cuma 20.00’de Star’da kaldığı yerden devam edecek. 2018-2018 yeni sezonunda da 3. sezon bölümleri ile aynı gününde ve saatinde star tv de yayınlanmaya devam edecek İstanbul’lu Gelin dizisi. Sizler nasıl buluyorsunuz? Beğeniyor musunuz İstanbul’lu Gelin dizisini? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

İstanbul’lu Gelin dizisi son bölüm fragmanı:

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. 2019-da bitecek mi

  2. Çok çok iý bu dizini çok sövyors Asly enwer ve ozcan deniz ikise cok iyler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.