İstanbullu Gelin 3. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak Gelen Giden Oyuncular Kimdir? - Dizi Haberleri ve Özetleri

İstanbullu Gelin 3. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak Gelen Giden Oyuncular Kimdir?

Merak ettiğiniz İstanbullu Gelin 3. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak Gelen Giden Oyuncular Kimdir? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Sevilerek izlenen dizilerden birisi olan ve cuma günleri star tv de ekrana gelmeye devam eden İstanbullu Gelin dizisi 2. sezonu veda ederken yeni sezon onayını almış olmanın gururu ve sevincini birarada yaşamaya başladı. Haziran ayı ile birlikte sezon finali yaparak uzun bir yaz tatili yapacak olan dizi kadrosu yaz tatili biter bitmez Ağustos ayının sonlarına doğru iş başı yapacak ve tatil sonrası yeni oyuncuların katılımı ile İstanbullu Gelin 3. sezon için start verecek.

Yeni sezonda dizi oldukça iyi izlenmiş ve reyting oranlarını geçtiğimiz yıllara göre daha iyi artıran dizi umduğunun fazlasını bulunca ekip star tv tarafından tebrik edildi ve gelecek sezon içinde dizinin devam etmesine karar verildi. İstanbullu Gelin dizisi 3. yeni sezonu ile birlikte 3. sezonuna başlayacak az sayıdaki diziden birisi olduğunu şimdiden gösterdi. Dizinin yurt dışında da satış ve servis işlemleri için hummalı bir çalışma devam ederken özellikle Arap ülkelerinden gelen taleplerin oldukça memnuniyet verici olduğu söyleniyor.

İstanbullu Gelin dizisine 3. sezonda hangi oyuncular gelecek hangi oyuncular diziden ayrılacak veda edecek gibi merak edilen sorulara da burada yanıt vereceğiz. Sevilen dizinin başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci ve Dilara Aksüyek gibi ünlü isimlerin paylaştıkları bir Star TV cuma günü klasiği haline gelen dizide yeni sezonda bakalım dizi kadrosunu güçlendirmek için hangi oyuncular diziye katılacak zamanla göreceğiz. İstanbullu Gelin dizisine yeni sezonda 2018-2019 da katılacak yeni girecek oyuncuları sizlere bu sayfadan tanıtacağız. Dizinin sezon finalinde ayrılan oyuncuları da sizlerle paylaşacağız buradan.

İstanbullu Gelin dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak sorusuna da hemen yanıt verelim: Sevilen dizinin Ekim 2018 de ilk hafta başlaması bekleniyor. Geçtiğimiz yıllarda Genelde Eylül sonu veya Ekim ilk haftası başlayan İstanbullu Gelin yeni 3. sezonda da geleneği değiştirmeyecektir.. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi İstanbullu Gelin dizisinin geleceği hakkındaki fikirlerinizi aşağı yazın lütfen.. Şimdiden teşekkürler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2018