İstanbullu Gelin 3. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak Gelen Giden Oyuncular Kimdir?

Sevilerek izlenen dizilerden birisi olan ve cuma günleri star tv de ekrana gelmeye devam eden İstanbullu Gelin dizisi 2. sezonu veda ederken yeni sezon onayını almış olmanın gururu ve sevincini birarada yaşamaya başladı. Haziran ayı ile birlikte sezon finali yaparak uzun bir yaz tatili yapacak olan dizi kadrosu yaz tatili biter bitmez Ağustos ayının sonlarına doğru iş başı yapacak ve tatil sonrası yeni oyuncuların katılımı ile İstanbullu Gelin 3. sezon için start verecek.

Star TV’nin ilgiyle izlenilen dizisi ”İstanbullu Gelin”in 3. sezon başlama tarihi belli oldu! Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, kadrosunda Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Tamer Levent, Salih Bademci, Dilara Aksüyek, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar ve Neslihan Yeldan’ın yer aldığı dizi 21 Eylül’de yeni sezonu açacak. ”İstanbullu Gelin” yeni sezonun ilk bölümüyle 21 Eylül Cuma 20.00’de Star TV’de!

İstanbullu Gelin 3. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Yeni sezonda dizi oldukça iyi izlenmiş ve reyting oranlarını geçtiğimiz yıllara göre daha iyi artıran dizi umduğunun fazlasını bulunca ekip star tv tarafından tebrik edildi ve gelecek sezon içinde dizinin devam etmesine karar verildi. İstanbullu Gelin dizisi 3. yeni sezonu ile birlikte 3. sezonuna başlayacak az sayıdaki diziden birisi olduğunu şimdiden gösterdi. Dizinin yurt dışında da satış ve servis işlemleri için hummalı bir çalışma devam ederken özellikle Arap ülkelerinden gelen taleplerin oldukça memnuniyet verici olduğu söyleniyor.

İstanbullu Gelin dizisine 3. sezonda hangi oyuncular gelecek hangi oyuncular diziden ayrılacak veda edecek gibi merak edilen sorulara da burada yanıt vereceğiz. Sevilen dizinin başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci ve Dilara Aksüyek gibi ünlü isimlerin paylaştıkları bir Star TV cuma günü klasiği haline gelen dizide yeni sezonda bakalım dizi kadrosunu güçlendirmek için hangi oyuncular diziye katılacak zamanla göreceğiz. İstanbullu Gelin dizisine yeni sezonda 2018-2019 da katılacak yeni girecek oyuncuları sizlere bu sayfadan tanıtacağız. Dizinin sezon finalinde ayrılan oyuncuları da sizlerle paylaşacağız buradan.

İstanbullu Gelin dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak sorusuna da hemen yanıt verelim: Sevilen dizinin Ekim 2018 de ilk hafta başlaması bekleniyor. Geçtiğimiz yıllarda Genelde Eylül sonu veya Ekim ilk haftası başlayan İstanbullu Gelin yeni 3. sezonda da geleneği değiştirmeyecektir.. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi İstanbullu Gelin dizisinin geleceği hakkındaki fikirlerinizi aşağı yazın lütfen.. Şimdiden teşekkürler..

İstanbullu Gelin dizisi yeni sezonunda katılan ilk oyuncu Faruk ve Süreyya’nın kızı Yaz. İstanbullu Gelin dizisinin oyuncusu Yaz rolünü canlandıran isim Ahsen Eroğlu oldu. İstanbullu Gelin dizisi Yaz karakterini canlandıran Ahsen Eroğlu Kimdir Bilgileri;

  Ahsen Eroğlu, 26 Mayıs 1993 tarihinde Tekirdağ Çorlu’da doğdu. Ahsen Eroğlu okul yıllarında tiyatrolarda rol almaya başladı. Ahsen Eroğlu tiyatro çalışırken kendini bu anlamda geliştirmiştir. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’ndan mezun olmuştur. Ahsen Eroğlu kendisini oyunculuk üzerine geliştirme çabalarında bulunmaktadır. Kısa sürede güzelliği ve oyunculuğu ile dikkat çekmiştir. Bir Modern Kabil Kabil Hikayesi, Anne ve Kızlarım İçin dizilerinde rol almıtşır.

İstanbullu Gelin dizisi yeni sezonunda katılan diğer oyuncu da Ülfet karakteri ile katılan Meral Çetinkaya. Meral Çetinkaya 5 Mart 1945 tarihinde Bursa’da doğdu. Dostlar Tiyatrosu, Bakırköy Belediye Tiyatrolarında çalıştı. 1989-2002 yıllarında Bizimkiler dizisindeki rolü ile tanındı. Meral Çetinkaya oldukça tecrübeli bir oyuncu. 2000 yılında Vizontele filminde rol aldı. Öyle Bir Geçer Zamanki, Urfalıyam Ezelden, Anne, Bir Mucize Olsun ve Mehmed Bir Cihan Fatihi son rol aldığı diziler arasında.

Notİstanbullu Gelin yeni 3. sezonda dizi 21 Eylül’de yeni sezonu açacak. ”İstanbullu Gelin” yeni sezonun ilk bölümüyle 21 Eylül 2018 Cuma 20.00’de Star TV’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İstanbullu Gelin 3. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak Gelen Giden Oyuncular Kimdir? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 7 Eylül 2018