İstanbullu Gelin 11 Ocak 2019 Var Mı Yok Mu Yayınlanacak Mı?

Sevilen dizi İstanbullu Gelin 4 Ocak 2019 Var Mı Yok Mu Yayınlanacak Mı? Star TV ekranlarında cuma günleri yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi 4 Ocak 2019 Cuma günü var mı yok mu ekrana gelecek mi neden yayınlanmıyor yeni bölüm 019 yılında yayınlanacak mı kaç hafta yayınlanmayacak gibi merak edilen sorulara bizde bu sayfada cevap vererek İstanbullu Gelin dizisinin 4 Ocak ve 11 Ocak 2019 tarihlerinde olup olmayacağını yayınlanıp yayınlanmayacağı hakkında sizlere detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

  • İstanbullu Gelin dizisi bugün var mı? 4 ocak ve 11 ocak 2019 tarihlerinde yayınlanmayacak olan İstanbullu Gelin dizisi 18 Ocak cuma günü de ekrana gelmeyecek. İstanbullu Gelin dizisi bu akşam neden yok 4 Ocak cuma ve 11 ocak 2019 cuma günleri ekrana gelmeyecek olan İstanbullu Gelin dizisi 18 Ocak cuma da yayınlanmayacak. İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümü 25 Ocak 2019 Cuma günü.. İzleyenlerine duyurulur..

İstanbullu Gelin 4 Ocak 2019 Var Mı Yok Muİstanbullu Gelin 4 Ocak 2019 Var Mı Yok Mu Yeni Bölüm Yayınlanacak Mı?

Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi 4 Ocak 2019 Cuma günü yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek. İstanbullu Gelin dizisi 4 Ocak 2019 Cuma günü neden yayınlanmıyor için yeni bölüm yok diye merak edenler için hemen kısaca açıklayalım: kanallar ile reklam şirketleri arasındaki yeni yıl sözleşmeleri nedeniyle dizilerin 3 hafta boyunca yayınlanmayacağı de reklam şirketlerinin dizi yapımcıları ile Anlaşmasının ardından yani 3 haftalık sürenin ardından dizilerin yeniden başlayacağını öğrenmiş bulunuyoruz. Bu nedenle İstanbullu Gelin dizisi de 3 hafta boyunca 2019 yılında ekrana gelmeyecek.

İstanbullu Gelin 4-11-18 Ocak 2019 tarihlerinde 3 hafta neden yayınlanmıyor sebebi nedir?

Yani İstanbullu Gelin dizisi 4 Ocak 2019 Cuma günü yayınlanmayacağı gibi 11 Ocak 2019 Cuma günü de ekrana gelmeyecek 3. haftada Yani 18 Ocak 2019 Cuma günü de yayınlanmayacak olan İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümü 25 Ocak 2019 Cuma günü Star TV’de kaldığı yerden devam edecek. Herhangi bir değişiklik olursa bu sayfada sizlere konuyla ilgili detaylı Açıklama yapacağız ancak bir değişiklik olmazsa 4 Ocak 2019 Cuma günü İstanbullu Gelin dizisi varmı yokmu yayınlanacak mı sorularına cevap olarak kesinlikle yayınlanmayacak Çünkü reklam şirketleri ile kanallar arasındaki sözleşmelerin yenilenmesi gerekiyor Bu nedenle diziler 3 hafta boyunca yayınlanmayacak Cevabını veriyoruz.

İstanbullu Gelin 4 Ocak Var Mı Yok Mu Yayınlanacak Mı?… İstanbullu Gelin dizisi yeni bölümü her hafta cuma akşamı Startv ekranlarında yayınlanıyor. İstanbullu Gelin dizisi çok beğeniliyor. Reytinglerde genelde 5. sırada yer alan dizi sevilerek izleniyor. Bu yüzden seyircisi bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağı da merak konusu oldu.

4 Ocak 2019 Gülperi Dizisi var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmadı?

İstanbullu Gelin dizisi bu hafta neden yayınlanmıyor? Yılbaşı haftası sebebiyle bu hafta yayınlanmayacak. Yılbaşının ilk haftasında reklam gelirleri belirlenmeyen diziler yeni bölüm yayınlamak istemiyor. Kanallar ve diziler yeni reklam anlaşmaları yapıyor. Anlaşmalar da yeni yılın ikinci haftası geçerli olduğundan diziler yeni bölüm yayınlamıyor. Genelde film yayınlanıyor dizilerin yerine.

İstanbullu gelin dizisi son bölümde Adem garip’i tehdit eder ve Garip kendini için zor bir karar vermek zorunda kalır. Süreyya bir haber alır ve aldığı haber karşısında şok olur. Faruk’un duyguları hissettikleri doğru çıkar. Reyhan bir davete gider ve hayatının en korkulu anını yaşar. Can da zor bir karşılaşma anı yaşar. İstanbullu Gelin dizisi yeni bölümü 5 ocak cuma akşamı yayınlanmayacak. Onun yerine yeni bölüm 25 Ocak cuma akşamı yayınlanacak.

İstanbullu Gelin 4 Ocak 2019 Var Mı Yok Mu Yayınlanacak Mı? sorusuna cevap vermeye çalıştık. İstanbullu Gelin dizisi 3 hafta boyunca 2019 yılında cuma akşamları yayınlanmayacağı için Startv onun yerine Delibal filmi Tv de ilk kez yayınlanacak. İstanbullu Gelin dizisinin 3 hafta yayınlanmaması sizce doğru mu? Bu konuda aşağıya yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İstanbullu Gelin 11 Ocak 2019 Var Mı Yok Mu Yayınlanacak Mı? (2 Yorum)

  1. istanbullu gelin dizisinin 3 hafta boyunca olmayacagı beni çok üzdü. ..25 ocak cuma gecesini sabırsızlıkla beklıyorum

Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2018