İstanbul’lu Gelin 49. Bölüm Faruk’a ne oldu öldü mü dizi final mi yapıyor?

Cuma akşamlarının sevilen dizisi İstanbul’lu Gelinde son fragman yayınlandı ve oldukça zorlu bir merak başladı. İstanbullu Gelin 49. Bölüm Faruk’a ne oldu öldü mü dizi final mi yapıyor? soruları aklımıza takılmaya başlayınca dizideki sahnelerden yola çıkarak neler olduğu ve Farukun başına ne geldiğini sizlere yazacağız.

11 Mayıs cuma günü star tv de ekrana gelecek olan İstanbullu Gelin 49. Bölüm fragmanında Faruk konağa gelmez ve Süreyya başta olmak üzere herkes büyük bir üzüntü yaşar. Annesi ise oğlum gelecek hissediyorum diye gelini Süreyya’ya sarılsa da oldukça zor bir beklemenin içinde bulurlar kendilerini. Bakalım bu bekleyişin ardından Faruk gelecek mi?

İstanbullu Gelin 49. Bölüm 11 Mayıs Cuma günü Faruk neden eve gelmedi niçin yok diziden mi ayrıldı yoksa dizi finale mi gidiyor? Elbette tüm bu olup bitenler zor olsa da Sezon finali beklediğimiz şu ayda Farukun başına gelenler öyle basit şeyler değil. Herkes onun öldüğünü düşünecek olsa da Faruk elbette ölmeyecek ve geri dönecek. Annesine ve Süreyyaya kavuşacak.

Faruk neden gelmedi bişey mi oldu sorusuna da hemen cevap verelim: Faruk büyük ihtimalle kaza yaptı ve kaza sırasında Ölen başka biri ile karıştırılınca ailesine kötü haber gelmiş ve hastanede olduğu söylenmiş olabilir. Seyircilerin çoğu bu fikre katılıyor ve yorumlarında son bölümle ilgili şöyle yazıyorlar: -Faruk gelsin ya Süreyya çok üzüldü Ben de ona çok üzüldüm..

-Bir başka izleyicimizde dizinin artık çok uzamaya başladığını vurgulamış ve Artik tadinda birakip final yapsanizda mutsuz son olmasa.. diye yazmış. Sizce İstanbul’lu Gelinde 49. Bölüm fragmanından sonra neler düşünüyorsunuz? Faruk’a ne oldu İstanbul’lu Gelinde Faruk öldü mü neden yok bulundu mu İstanbul’lu Gelin dizisi final mi yapıyor? sorularına sizlerden yanıt bekliyoruz..

İstanbul’lu Gelin 49. Bölüm fragmanı Faruk Öldü mü neden yok ortada?

Dizi Yorum: Fikret karakterinin bu hale gelmesi zaten annesinin suçudur. O yuzden ahkam kesecek en son kişidir. Faruk’a gerçektende ayricalikli davrandi ve daha fazla sevdi.Faruk annesinin altin çocuguna her şeyin reisine çevrildi.Ama Anne her çocuguna eşit olmalidir. Bu diger çocuklarda psikolojik travmaya ve yalniş duşunce psikolojik sorunlara neden oluyor, ki bunun bariz numunesi Fikrettir. Yalniş yapilanmiş beyin yapisi zor duzelir. Ebeveyinlere bu konuda buyuk iş düşüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İstanbul’lu Gelin 49. Bölüm Faruk’a ne oldu öldü mü dizi final mi yapıyor? (1 Yorum)

  1. faruk evin demir başı baba abi rolünde esma farugu öyle yetiştirdi ama esma dogru söylüyor fikret abisini hiç semedi allahta bunun bedeli başına bela olarak ipeyi verdi eh ne ekersen onu biçersin en büyük hata yine fikretin adem i içlerine soktu adem diziden çıkmalı

Eklenme Tarihi: 7 Mayıs 2018