İstanbullu Gelin 70. Bölüm dünyanın yükünü yazsalar payıma şarkısı kim söylüyor

İstanbullu Gelin 2019 dünyanın yükünü yazsalar payıma şarkısı kim söylüyor? İstanbullu Gelin dizisi yeni bölümü 25 ocak cuma akşamı yeni bölümleri ile yayınlanmaya başlıyor. İstanbullu Gelin 69. bölümü ile  25 eylül cuma ekrana gelirken dizinin ara sezonundan sonra ilk bölümünde güzel bir şarkı çalıyor.

İstanbullu Gelin dizisi yeni bölümünde Esma ve Garip balayına gidiyorlar. Balayına Uludağ’a giden genç aşıklar Garip ve Esma’nın romantik anlar yaşıyorlar. Garip ve Esma gönüllerince bir balayı yaşarken dizinin şarkısı haline gelen Eylem Aktaş’ın Yüreğimden Tut şarkısı çalıyor.

İstanbullu Gelin Eylem Aktaş Yüreğimden Tut Şarkısı Sözleri;

Sevdan kuşlar misali
Gelip kalbime kondu
Ömrüm kışlar gibiydi
Sonsuz bir bahar oldu
Esmer bir akşam vakti
Senle yeniden doğdum
Benden çaldıkları unut dedikleri
Kaybettiğim kaderi buldum
Dünyanın yükünü yazsalar payıma
Dost düşman bir olup çıksa da yoluma
Vazgeçmem senden yine de
Ben aşkla yürürüm ateşe
Yeter ki sen ellerimden tut
Herkes günaha batmış
Sorsan adı hayatmış
Hala yalansız masum
Bir tek gözlerin kalmış
Esmer bir akşam vakti
Senle yeniden…

İstanbullu Gelin dizisinde çalan Eylem Aktaş şarkısı sözlerini sizlerle paylaştık. Peki bu romantik sahneler nerede çekildi? İstanbullu Gelin dizisi 70. bölümde Esma ve Garip’in romantik sahnelerinin yer aldığı sahneler Bursa Uludağ’da çekildi. Bursa Uludağ dizilerin kar kayak sahneleri için en çok tercih edilen yerler. Böylesi güzellikler kışın en güzel sembolü oluyor.

Bursa Uludağ Neresi? Resimleri..

Bursa Uludağ Türkiye’nin en büyük kayak merkezidir. Marmara bölgesinin en büyük dağı Uludağ’dır. Uludağ, Marmara Bölgesi’nin en yüksek dağı olma özelliğine sahiptir. 2543 metre yüksekliğe sahiptir. Bir doğa harikası olan Uludağ’ı meşhur kılan yerli yabancı turistin ilgi gösterdiği kış sporlarının yapıldığı dünyaca ünlü bir kayak merkezi olmasıdır.  İstanbul’a yakın olması dizi setlerinin çekimleri için en uygun mekan olmasını sağlıyor. Kışın çekilen sahneler için en güzel kar ve kayak görüntüleri Uludağ’da çekiliyor.

İstanbullu Gelin dizisinde de çekimler bu yüzden Uludağ’da gerçekleşti. İstanbullu Gelin dizisi 70. bölüm fragmanında Faruk’un Süreyya’ya artık sadece benim hayatımın değil tüm ailesinin merkezindesin demesi dikkat çekiyor. Annemden sonra her şey sana kalacak diyor.  Süreyya artık konağın yeni hanımımı oluyor?

İstanbullu Gelin 2019 Kayak Merkezi Neresi Uludağ

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2019