İstanbullu Gelin 81. Bölüm Özeti 26 Nisan Cuma Fragmanı

İstanbullu Gelin 81. Bölüm Özeti 26 Nisan Cuma Fragmanı 82. Bölüm Hakkında

Cuma akşamlarının sevilen dizisi İstanbullu Gelin son bölümde neler oldu, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Başrollerini Aslı Enver ile Özcan Deniz’in paylaştığı ekranların sevilen dizisi İstanbullu Gelin’in Yeni bölümde neler oluyor? İşte detaylar…
Açılış hazırlıklarıyla ilgilenen Faruk Süreyya’nın durağanlığını restoranla bağlantısı olduğunu düşünür.aslında restoran süreyyanın çocukluk anılarını canlandırmıştır. Süreyya ise geçmişi deşmeye devam eder ,kabus dolu geceleri giderek artar.Süreyyayı kötü günler bekliyordur.Ve hiç beklemediği bir sırla karşılaşır. Süreyya anne ile babasının ölümüne teyzesinin sebep oldugunu öğrenir ve büyük bir çöküntüye uğrar.Faruk’un heyecanına ortak olmaya çalışan Süreyya’nın tanımlayamadığı iç huzursuzluğunun sebebi aslında teyzesinin yalanıdır. Yaşadığını sandığı tüm çocukluğunun aslında yalan olduğunu anlayam süreyya büyük bir çöküntüye uğrar.Geçmişte onu büyüten kadının anlattıkları karşısında şoka girmiştir.Faruk süreyyaya destek olmaya çalışır
Süreyya ‘ben kimim bilmiyorum’ diye isyan eder.Faruk’un kollarında çaresizce ağlar.
Süreyya bu zorluğu yek başına aşmak istediğini açıklar.
Süreyyanın gerçeği ile hatıraları birbirine tutmuyordur.Aslında kendini yalan bir geçmişe inandırmıştır.
Kendisine yaşadıkları ile bulduğu Adem Süreyya ile konuşarak ona geçmiş tecrübelerinde yaşadıklarını anlatır,ona destek olur.
Boranlar Süreyya’ya sürpriz hazırlar ve ona gerçek bir aile olduklarını gösterirler Süreyya çok mutlu olur

İşte İstanbullu Gelin 82. yeni bölüm fragmanı…

İstanbullu gelin 82.bölümde neler yaşanacak?
Yayınlancak yeni bölümde bizi neler bekliyor…

 

İstanbullu Gelin Nasıl Bitecek ? Final sahnesinde Süreyya Ölüyor mu ?

Dizinin takipçilerinin bildiği gibi 3. sezon biterken dizi Mayıs yada en geç Haziran ayında Final yapacağını duyurdu. İstanbullu gelin neden final yapıyor gibi soruları sorduğunuza eminim ancak dizinin yapımcıları bu şekilde karar almışlar. Büyük Final yaklaşırken olaylar iyice karışıyor.

Yeni Bölüm de Süreyya içine girdiği bu içsel hesaplaşmadan nasıl çıkacak ? Sorularla dolu bölümden sonra yeni fragman 82. bölüm birazdan bu sayfada yayınlanacaktır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2019