İstanbullu Gelin 85. Bölümde Bitecek Final Yapacak? 17 Mayıs 2019

Bu konumuzda İstanbullu Gelin 85. Bölümde Bitecek Final Yapacak? 17 Mayıs 2019 hakkında bilgiler vereceğiz sizlere.. Cuma akşamları Star TV’de ekrana gelen İstanbullu Gelin dizisi ne zaman final yapacak erken final mi yapacak 2019-2020 sezonunda devam mı edecek gibi merak edilen sorular bu sayfada sizlere yanıtlamak ve İstanbullu Gelin dizisi ne zaman final yapacağı hakkında kesin bilgileri sizlere sunmak istiyorum.

Sevilerek izlenen İstanbullu Gelin dizisi 77. bölümü geride bıraktı ve 2. sezonun sonuna geldi. Star TV’de cuma akşamları yayınlanan de oldukça ilgi gören İstanbullu Gelin dizisi ne zaman bitecek final tarihi belli mi kaçıncı bölümde final yapacak soruların cevabı belli oldu. Biz de hemen sizlere bu sayfada cevap vermek istiyoruz ve İstanbullu Gelin dizisi ile ilgili detayları 3. sezon olacak mı diye merak edilen soruları cevaplamak istiyoruz.

İstanbullu Gelin bu sezon Bitecek mi Final mi Yapacak?İstanbullu Gelin final tarihi belli oldu

İstanbullu Gelin dizisi 22 Mart 2019 Cuma günü yayınlanacak olan 77. bölümü ile devam ediyor. Ancak dizinin düşen reytingleri sonrasında final yapılmasına daha önceden karar verilmişti, fakat sezonun bitmesi beklenmişti. İstanbullu Gelin dizisi ile ilgili son karar verildi ve dizinin final tarihi açıklandı. Buna göre İstanbullu Gelin dizisi 85. bölümde final yapacak ve ekrana veda edecek. Eğer büyük bir değişiklik olmazsa 17 Mayıs 2019 cuma gününe denk gelen hafta yayınlanacak olan İstanbullu Gelin dizisi 85. bölümde ekrana veda etmeye hazırlanıyor.

İstanbullu Gelin dizisi Neden Bitiyor Final Yapıyor?

Peki İstanbullu Gelin dizisi neden bitiyor niçin final yapıyor 2019-2020 sezonunda devam edecek mi 3. sezon olacak mı gibi izleyici tarafından merak edilen sorulara da kısa kısa yanıtlar verelim. İstanbullu Gelin dizisi ilk sezon fırtına gibi esmiş ve zaman zaman reytinglerde ilk sıralarda yer almıştı. Ancak zamanla Cuma günü yayınlanan yeni diziler ile birlikte İstanbullu Gelin dizisinin reytingleri düşmeye başlamış ancak 2. sezonda da orta seviyelerdeki reyting oranları ile sezonu tamamlamıştır. 2. sezondan sonra 3. sezon olur mu İstanbullu Gelin 2019-2020 de de devam eder mi sorularına maalesef olumlu bir cevap veremeyeceğim çünkü İstanbullu Gelin dizisi final kararı aldı ve 17 Mayıs 2019 tarihinde final yaparak 85. bölümde final yaparak izleyicilerle veda edecek.

İstanbullu Gelin 85. Bölümde Bitecek miİstanbullu Gelin Final Yaptıktan sonra yeniden başlar mı?

İstanbullu Gelin dizisi final yaptıktan sonra tekrar başlar mı yeniden talep edilir mi farklı bir kanala transfer olur mu gibi sorulara şimdilik cevap veremezsek de ilerleyen süreçte İstanbullu Gelin dizisi ile ilgili detayları sizlerle paylaşmaya ve İstanbullu Gelin dizisinin finalinden sonra yeniden başlayıp başlayacağını dizinin yapımcısı ile diğer kanallar arasında yapılacak olan görüşmeler ışık tutacak. Ancak genellikle kanallar final yapan dizileri tercih etmiyorlar. Bunu sadece Star TV’de final yapan Adını Sen Koy dizisini final yapmasına rağmen transfer eden TV8 kanalında görmüştük.

Star TV de final yapan Adını Sen Koy daha sonra TV8 ekranlarında yayınlanmış ve izleyicisini şaşırtmıştı. Benzer bir durum İstanbullu Gelin dizisi için olur mu final kararı alınmış olan İstanbullu Gelin dizisi daha sonra başka bir kanalda devam eder mi biz hiç tahmin etmiyoruz ama kesinlikle de olmaz diyemeyiz. Çünkü dizilerle ilgili kesin konuşmak bazen zor oluyor bu yüzden İstanbullu Gelin dizisi final yapacağını Star TV’de biteceğini biliyoruz ama daha sonra devam edip etmeyeceği konusunda bir fikrimizin olmadığını şimdiden belirtelim.

Star tv İstanbullu Gelin 85. Bölümde Bitecek Final Yapacak..

Diğer yandan cuma günleri Star TV’de 2019-2020 sezonu için yeni dizilerin sırada beklediği bu yüzden İstanbullu Gelin dizisinin kesinlikle final yapacağı haberlerini sizlere daha önce aktarmıştık. Haberimizi tekrar hatırlatarak İstanbullu Gelin 85. Bölümde Bitecek Final Yapacak? 17 Mayıs 2019 cuma günü son bölümü ile ekrana gelecek olan dizinin izleyicilerine veda edeceğini bir kez daha belirtmiş olalım. Sizlerde İstanbullu Gelin dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazarak yapması hakkında fikirlerinizi lütfen bizlerle paylaşın ve diğer izleyicilerimizin de yorumcularının da okuması için aşağıya görüşlerinizi yazınız lütfen.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İstanbullu Gelin 85. Bölümde Bitecek Final Yapacak? 17 Mayıs 2019 (2 Yorum)

  1. hayır bitmesin garip öldü kötü oldu hayallerde oynasın faruk un ilk eşide hayallerde daha çok oynasın bitenez dizi

  2. Oyuncu kadrosu ve konusuyla mükemmel bir dizi film. Bilhassa İpek Bilginer bir harika. Günlük hayatta yaşananlar ile birlikte kişi ruh tahlili, olaylar karşısında etki ve tepkileri gerçekten çok başarılı sergilenmiş bir film. Çok teşekkürler

Eklenme Tarihi: 21 Mart 2019