İstanbullu Gelin 86. Bölümde Çalan Geceler Beyaz Şarkısı Özer Atik

Özcan Deniz’in romantik dizisi 24 mayıs İstanbullu Gelin 86. bölümde çalan geceler beyaz şarkısı bestecisi kim ? Şarkının yazarını ve tamamını merak edenler için yayınladık. İstanbullu Gelin 24 mayıs günü çalan romantik şarkının detayları.

İstanbullu Gelin 86. Bölümde Çalan Geceler Beyaz Şarkısı Özer Atik

Finale adım adım yaklaşan dizideki ses tanıdık geldi. Hafızlarımızı biraz zorladığımızda ise Tolga Çevik programının bestecisi ve vokalisti olan aynı zamanda müzisyenliğini yapan sesini şarkılar dışında hiç duymadığımız küçük adam lakaplı Özer Atik söyledi. Dizi tarafından gelen teklifi kabul eden Özer Atik İstabullu Gelin 86. bölümde çalan Geceler Beyaz şarkısını seslendirdi.

İstanbullu Gelin 24 Mayıs Bölümde Çalan Geceler Beyaz Şarkısı

Özer Atik Kimdir ?

5 Kasım 1977 Doğumludur. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Müzikoloji bölümü mezunudur. 1996 yılından itibaren söz ve besteciliğini yaptığı tiyatro müzikleri yapmaya başladı. Kısa sürede alanında ilerledi ve Tolga Çevik’in baş rolde olduğu Arkadaşım Hoşgeldin ve Komedi Dükkanı programlarında kendisini Türkiye’ye tanıttı. Program içerisinde hiç konuşmaması ancak müzikleri ile kendisini ifade etmesi dikkat çekti. Akıcı müzikleri aynı zamanda tüm şarkılarının söz yazarı ve bestecisi olan Özer Atik İstanbullu Gelin 24 mayıs günü çalan Geceler Beyaz şarkısını söyledi.

Murat Atik Kimdir

Komedi Dükkanı ve Arkadaşım Hoşgeldin programlarında olduğu gibi yine müzisyenliğini kendisinin yaptığı şarkının tam versiyonunu sizin için bulduk. Orjinal halini konumuzun sonundaki videomuzdan dinleyebilirsiniz. İstanbullu Gelin 86. Bölümde Çalan Geceler Beyaz Şarkısı Özer Atik videosu 24 mayıs.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2019