İstanbullu Gelin Bade Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Hira Koyuncuoğlu)

İstanbullu Gelin Bade Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Hira Koyuncuoğlu)… İstanbullu Gelin dizide güzel bir oyuncu var. Dizide Bade karakterini canlandıran oyuncunun bilgilerini ve resimlerini sizlerle paylaşmak için bu konuyu açtık. İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya ve Faruk’un aşkı ve ailelerindeki yaşamlar anlatılıyor. Yeni bölümde Begüm öldü ve Emir annesiz kaldı. Faruk ve Süreyya artık hep onun yanında olacaklar.

İstanbullu Gelin dizisi cuma günü Star tv ekranlarında yayınlanıyor. Cuma yayınlanan dizide Bade ve Murat’ın nikah kıyması konakta şok etkisi yaratır. Bade ve Murat en sonunda aşklarını resmileştirdi. Kimseye söylemeden nikah kıydılar. Artık evliler. Artık konaktakiler bunu kabullenmek zorunda kalacaktır.

İstanbullu Gelin dizisinde Bade rolünü Hira Koyuncuoğlu canlandırıyor. Hira Koyuncuoğlu Kimdir? 1995 Yalova doğumlu olan oyuncu Kadir Has Üniversitesi mezunudur. Adını Ferida Koydum 2012 yılında ilk oyunculuk deneyimini kazanmıştır. O hayat Benim de Nehir karakterini canlandırdıktan sonra İstanbullu Gelin dizisinde Bade’yi canlandırıyor.

İstanbullu Gelin dizisinin Bade’si Hira Koyuncuoğlu dizideki eşiyle yani Murat gerçek adı Berkay Hardal’la gerçek hayatta da sevgili. İstanbullu Gelin dizisinde Bade ve Murat aşkı senaryo gereği ne zaman sürer bilemeyiz ama gerçek hayatta Hira Koyuncuoğlu ve Berkay Hardal’a mutluluklar diliyoruz.

YORUMLAR

  1. Az evvel,Istanbullu gelindeki,Bade tiplemesinden bahsetmisim..

  2. Dizideki role en yakismayan tip. Asil oglanin gercekte asik olabilmek icin hicbir sebebi olamaz hem cirkin hem de rolde basarisiz. Hicbir inandiriciligi yok.Dizideki en yalnis secim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.