İstanbullu Gelin Begüm’ün Hastalığı Ne Zaman Ölecek Özge Borak Diziden Çıkacak Mı?

İstanbullu Gelin dizisi yeni bölümünde Begüm Süreyya ile tartışıyor. Süreyya Begüm ve Faruk’un oğlu olan Emir’le zaman geçirmek istiyor. Ancak Begüm sinirlenip ona izin vermiyor. Emir’le zaman geçirmesine izin vermeyince de Süreyya sinirleniyor. Süreyya sadece bir gün istedik ne sinirleniyorsun diyerek hesap sorarken aslında üzücü haberi duyacağını biliyor.

Oğlumla geçireceğim son 7 geceden biri olabilir. Sonrasında onu sana bırakıp gideceğim ve bu yüzden 7 günün bir saniyesini bile boş geçirmek istemiyorum diyor. Süreyya bunu duyunca şok oluyor. Begüm’ün ölümcül bir hastalığı olduğu ve hatta 7 günlük ömrü kaldığını kimse bilmiyordu çünkü. Süreyya çok üzüldü. Begüm’de ona sarılıp birlikte ağladılar.

İstanbullu Gelin dizisi yeni bölümünde Begüm ölerek diziden ayrılacak mı? Begüm’ün hastalığı ne? Neden 7 günlük ömürden bahsediyor ve diziden çıkacak mı? Begüm’ün hastalığı onun hayatına mal oluyor. Begüm tedavisini olsa da doktora son yaptığı testlerde çok olumlu çıkmıyor malesef. Bu yüzden de Begüm son zamanları en mutlu şekilde değerlendirmeye gayret ediyor.

İstanbullu Gelin dizisinde Begüm karakterini canlandıran Özge Borak Kimdir hatırlayalım.. Özge Borak  1982 İstanbul doğumlu. İstanbul Devlet Konservatuvarında tiyatro mezunudur. İstanbullu Gelin dizisinde Emir’in annesini canlandıran Begüm daha önce hangi diziler de rol aldı görelim;

Eşref Saati, Sultan Makamı, Güldür Güldür, Bir Yastıkta, Bir Günah Gibi, Küçük Kadınlar, Ihlamurlar Altında ve Sultan Makamı dizilerinde rol aldı. Başarılı oyuncu her projesinde de kendisinden söz ettirmeyi başardı. İstanbullu Gelin dizisinde Begüm’ü canlandıran Özge Borak’ın çıkmasını ister misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2018