İstanbullu Gelin Bitti Mi Final Mi Yaptı 2. Sezonda Devam Edecek Mi?

İstanbullu Gelin Bitti Mi Final Mi Yaptı 2. Sezonda Devam Edecek Mi?.. İstanbullu Gelin dizisi bu sezon yayın hayatına başladı. Oyuncuları ve hikayesi ile kendisini seyircisine sevdirmeyi başaran dizinin akıbeti ne olacak? İstanbullu Gelin dizisi konusu ve oyuncularını hatırlayalım.

İstanbullu Gelin oyuncuları; Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Dilara Aksüyek.. O3 Medyanın yapımcılığını yaptığı dizinin yönetmeni Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş. Senaryosunu Teşriki Mesai nin yazdığı İstanbullu Gelin dizisi oyuncu ve hikayesi ile tam bir bütün oldu.

Size farklı bir bilgi verelim.. Özcan Deniz, Kıvanç Tatlıtuğ ve Burak Özçivit star tv ile iki dizi sözleşmesi imzalamış. Yani Kıvanç Tatlıtuğ Kurt Seyit ve Şura, Cesur ve Güzel dizilerinde rol aldı. Bundan sonra başka kanala geçebilir isterse. Özcan Deniz’in de İstanbullu Gelin dizisi 2. dizisi oldu.

Özcan Deniz ve Aslı Enverin başrollerini paylaştığı dizi haziran ayında final mi yapacak? Yoksa sezon finali yapıp yeni sezonda devam mı edecek? İstanbullu Gelin dizisinde her şey güzel giderken kanalın dizi hakkında kararı merak konusu oldu. Dizinin reytinglerini kontrol edelim. Son bir aydaki reyting durumu yeni sezon hakkında tüyolar verebilir bizlere.

İstanbullu Gelin son bir aydaki total reytingleri;

12 Mayıs İstanbullu Gelin 4. Sırada,

5 Mayıs İstanbullu Gelin 5. Sırada,

28 Nisan İstanbullu Gelin 7. Sırada,

21 Nisan İstabullu Gelin 9. Sırada..

İstanbullu Gelin dizisi reytingleri aslında kötü değil. İlk 10 a girmeyi başarıyor dizi. Ama Star tv her zaman ilklerde olmayı ister. Bu yüzden de 7-9. sırada olmak Startv için iyi bir sıralama değil. İstanbullu Gelin dizisi son iki hafta da 4. ve 5. oldu. İlk 5 e giren dizinin yeni sezon devam edip etmeyeceği kararı kanalın kararına bağlı. Kanal son kararını verdi. İstanbullu Gelin 16. bölümle 16 Haziranda sezon finali yapıyor.

Star tv yeni sezona daha iddaalı bir yapım bulursa diziyi bitirebilir. Ama bulamazsa devam ettirir. İstanbullu Gelin dizisi sizce yeni sezonda devam etmeli mi? Yoksa final yapıp bitmeli mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Güncelleme: İstanbullu Gelin 16 Haziranda sezon finali yaptı. Daha sonra yaz tatiline başlayan oyuncular 15 Ağustosta sete toplandı ve çekimler başlıyor. Yani işin özeti olarak dizimiz kaldığı yerden devam edecek yeni sezonda. 2. Sezon diziye gelen yeni oyuncular kimler diye merak ediyorsanız iSTANBULLU GELİN YENİ SEZON DİZİYE GELEN OYUNCULAR konumuza göz atabilirsiniz..


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İstanbullu Gelin Bitti Mi Final Mi Yaptı 2. Sezonda Devam Edecek Mi? (5 Yorum)

Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2017