İstanbullu Gelin Burak Kim Gerçek Adı Bilgileri

İstanbullu Gelin Burak Kim Gerçek Adı Bilgileri… İstanbullu Gelin dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor. Star tv kanalının iddaalı dizilerinden olan İstanbullu Gelin’e sürpriz bir oyuncu katılıyor. Startv de cuma akşamları yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde Özcan Deniz, Aslı Enver başrolünü oynuyor. Dizinin kadrosuna Sarp Can Köroğlu katılıyor.

Sarp Can Köroğlu 12 Ocak cuma akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde diziye giriyor. Sarp Can Köroğlu kimdir bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Sarp Can 23 Eylül 1990 doğumlu. Yakışıklı oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Arkeoloji bölümünden mezun oldu. Oyunculuk eğitimini de Akademi 35 Buçuk’ta kısa süreli olarak aldı. İlk oyunculuk tecrübesi Elde Var Hayat dizisi oldu. Kurt Seyit ve Şura, Güneşin Kızları dizisinde de rol aldı. 1.90 boyu ve 85 kilo olan Sarp Can Köroğlu kumraldır, göz rengi mavi. Başak burcu olan oyuncu son olarakta Paramparça dizisinde Sarp karakterini oynadı.

Adını Feriha Koydum dizisinde de Bülent karakteriyle oynayan oyuncunun başarılı performansı dikkarlerden kaçmaz. Eğitimini tamamlamış tekrar Kurt Seyit ve Şura ile ekranlara dönmüştür. Yaz aylarında da Güneşin Kızları dizisinde başarılı bir oyunculuk sergilemiştir. Fenerbahçe taraftarı olan oyuncu fanatiktir. İstanbullu Gelin dizisinde Burak karakterini canlandıracak olan oyuncunun bilgilerini paylaştık.

İstanbullu Gelin Burak kimdir? Burak rolü karakteri… Fikret’in asistanı olan Burak aynı zamanda Esra’nın eski eşidir. Burak belalı biridir ve Esra ve Fikret’in başına işler açacaktır. Sarp Can Köroğlu bilgilerini paylaştık. Kendisine başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2018