İstanbullu Gelin Dizisi Erken Final yapıyor, neden bitti niçin final oldu?

İstanbullu Gelin Dizisi Erken Final yapıyor, neden bitti niçin final oldu? İstanbullu Gelin dizisi önceki gün yayınlanan bölümünde seyirciyi biraz şaşırttı. Uzun zamandır sıkıntılar çeken Boranlar’ın tüm dertleri biranda çözüldü. Esme Hanım konağına kavuştu. Faruk ve kardeşleri maddi zorluklardan kurtuldu. Ülfet artık Boranlar’la uğraşmayı intikam alma duygusunu bıraktı.

Peki bunların hepsi neden bir bölümde oldu? Karmaşık bir ip yumağının durduk yere çözülmesi gibi bir şey. Seyirciyi memnun etti tabi ki ancak İstanbullu Gelin dizisinin sanki final bölümünü izlercesine mutlu sonlar izledi seyirci. İstanbullu Gelin dizisi final kararı mı aldı? İstanbullu Gelin dizisi final bölümü ne zaman yakında mı?

 İstanbullu Gelin dizisi yeni bölümünde Adem Garip’in konuşmasından sonra düşündü ve Esma’nın kalesinin onda olmasının onu mutlu etmediğini anladı. Dilara’ya gitti ve bebeklerinin kalp atışını duymak istediğini söyledi. Kalp atışını duyan Adem artık başka biriydi. Çocuklarıyla yaşayacağı mutlu bir yuva hayal etti. Adem özür diledi ve konağın anahtarını teslim etti. Konak yine Esma’nın kalesi oldu. Ülfet’in geçmişte yaşadığı tüm acılar ortaya döküldü ve Süreyya Ülfet’in gizli odasına girdi. Gördükleri karşısında şok oldu. Bebek eşyaları ile dolu olan odayı gören Süreyya aynı acıyı yaşadığı için Ülfet’i anlayan en doğru kişiydi.

Ülfet’in kocası hakkındaki bilgiler öğrenen Faruk’ta şok yaşadı. Ülfet kocası ile ilgili gerçeği de basın mensupları ile paylaştı. Eşinin kavga sırasında düşüp öldüğünü sonrasında korktuğu için kaybolduklarını anlattı. Markasının yönetimini de Güneş’e devretti.  Esma da Ülfet’in iş yerine giderek ondan özür diledi. Yaşadıklarını özür dileyerek geri de bıraktılar.

Boranlar eski hayatlarına geri dönebilecekler. Ülfet ve Adem intikam peşinde değiller artık. Böyle gelişmeler olunca da dizi de neler oldu sorusu soruluyor. İstanbullu Gelin dizisi reyting düşüklüğü sebebiyle gün değiştirmeyi düşünüyordu ancak şimdilik verilmiş bir final kararı yok.

İstanbullu Gelin dizisinde yeni sezona başladığı 21 eylülden itibaren reytinglerini sizlerle paylaşıyoruz. İsanbullu Gelin dizisi reyting sıralaması;

Sıra Tarih RTG (%) SHR (%)
6. İstanbullu Gelin 16 Kasım 2018 Cuma Reytingleri 4.73 10.20
7. İstanbullu Gelin 9 Kasım 2018 Cuma Reytingleri 4.53 10.05
6. İstanbullu Gelin 2 Kasım 2018 Cuma Reytingleri 4.35 9.72
10. İstanbullu Gelin 26 Ekim 2018 Cuma Reytingleri 4.19 9.40
8. İstanbullu Gelin 19 Ekim 2018 Cuma Reytingleri 3.77 9.13
8. İstanbullu Gelin 12 Ekim 2018 Cuma Reytingleri 4.06 10.07
6. İstanbullu Gelin 5 Ekim 2018 Cuma Reytingleri 4.13 10.32
8. İstanbullu Gelin 28 Eylül 2018 Cuma Reytingleri 4.06 10.60
3. İstanbullu Gelin 21 Eylül 2018 Cuma Reytingleri 4.56 13.30

İstanbullu Gelin reyting sıralaması genel olarak 6. 7. 8. 10. sırada yer alıyor. Aldığı oranlar çok kötü değil ancak bu reyting sıralaması dizi için yeterli olmayabilir. İstanbullu Gelin dizisi şuan final kararı yer almıyor. Bakalım tüm sorunların çözüldüğü dizinin yeni bölümünde herkesi mutlu görebilecek miyiz? Sizin yorumlarınız nelerdir?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İstanbullu Gelin Dizisi Erken Final yapıyor, neden bitti niçin final oldu? (1 Yorum)

  1. dizinin gidişatını senarisler bozdu süreyya şu an anlattıklarıyla alakası yok dilara ademden kurtulmak içn osmanın evinin önünde kavga ediyorlar dilara kendini korumak için yaptıgı hamle bebeyinin ölmesine sebep çünkü merdivenlerden düşüyor adem iyibir eş ve iyi bir baba deyil bebeyini öldürüyor .. gerçekler gün yüzüne çıkıyor . çünkü gerçek . galip faruk meselesini ögrencek ve esmayla asla ewlenmeyecek ve esma yere yıgılıp ölecek yani süreyya öldürmeyecek saçma sapan hikayeler uydurmayın senarisler .. ipek fikretten boşanacak .. yaz başarılı bir avukat olacak adem mutsuz olacak çünkü osman dilarayı güldürdükçe

Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2018