İstanbullu Gelin Farukun Asistanı Özgür Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

İstanbullu Gelin Farukun Asistanı Özgür Kimdir Gerçek Adı Bilgileri… İstanbullu Gelin dizisi Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yeni bölümde diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. İstanbullu Gelin dizisine katılan yeni oyuncunun bilgilerini paylaşmak için konumuzu açtık.

İstanbullu Gelin dizisi başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Dilara Aksüyek, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Hakan Altıner, Nergis Çorakçı, Kaan Çakır, Nihal Yalçın, Meral Çetinkaya, Ahsen Eroğlu ve Neslihan Yeldan gibi isimler yer alıyor. İstanbullu Gelin dizisi yeni bölümüne konuk oyuncu olarak katılan oyuncu bilgileri sizlerle…

İstanbullu Gelin dizisine katılan oyuncu Faruk’un Asistanı Özgür rolüyle katılıyor. Faruk’un asistanı Özgür rolünü canlandıracak olan oyuncunun adı da Eylül Su Sapan. Eylül Su Sapan Kimdir? Daha önce hangi dizilerinde rol aldı? Bilgilerini paylaşıyoruz.

Eylül Su Sapan Kimdir? 

1993 İstanbul doğumlu olan oyuncu şuan 25 yaşındadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. Oyunculuk dışında sporla da ilgilenen güzel oyuncu yüzme ve bale ile ilgilenmektedir. Arkadaşları ile de zaman geçirmeyi çok seven oyuncunun ilk dizi projesi Show tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi olmuştur.Pis Yedili dizisinde Melis karakterini canlandırmıştır.

Eylül Su Sapan daha sonra Beş Kardeş ve Klavye Delikanlıları gibi sevilen dizilerde yer almıştır. Tatlı İntikam ve İnadına Aşk dizilerinde konuk oyuncu olarak rol aldı. Eylül Su Sapan genç ve başarılı bir oyuncu. Genç oyuncu İstanbullu Gelin dizisinde Özgür karakteri ile karşımıza çıkacak!

İstanbullu Gelin dizisinde Özgür Kimdir? İstanbullu Gelin dizisinde Faruk’un yeni bir asistanı vardır. Başlangıçta herkes onu erkek diye düşünür çünkü adı Özgür! Özgür aynı zamanda Okan’ın yeğenidir. Eylül Su Sapan’ın Özgür karakterini canlandıracağı İstanbullu Gelin de Süreyya’nın kıskançlık krizini izleyebiliriz. Faruk’un asistanı olarak ona bu kadar yakın olmasını Süreyya istemeyecektir. Ancak bunu Faruk’a demek istemez. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler bekliyor seyircisini? İstanbullu Gelin yeni bölümleriyle her Cuma Star’da yayınlanmaya devam ediyor.

İstanbullu Gelin dizisinde asistan olarak diziye giren Özgür kimdir diye merak edenler için bu konuyu açmış bulunuyoruz. İstanbullu Gelin dizisinde 30 Kasım 2018 Cuma günü yayınlanacak olan 64. bölümde izleyici karşısına çıkacak olan yeni bir karakter olan Özgür asistan diziye giriş yapacak. İstanbullu Gelin’de Özgür karakterini canlandıracak olan oyuncu kimdir, Asistan Özgür olarak İstanbullu Gelin dizisini karıştıracak olan oyuncu hakkında gerçek adını bilgilerini ve daha önce hangi dizilerde rol aldığını Buraya yazmak istiyoruz.

İstanbullu Gelin dizisinin 64. bölümünde yani 30 Kasım Cuma günü yayınlanacak bölümde Farukun Asistanı olarak diziye girecek olan Özgür ismindeki asistan oldukça dikkatleri çekecek bir isim olarak diziye katılıyor. Faruk asistanı isminden dolayı herkes Özgür’ün erkek olduğunu zannetmişti ancak özgür bayan çıktı. İstanbullu Gelin dizisinde Asistan Özgür karakterini kim canlandırıyor hemen kısaca bilgilerini sizlere aktarmak istiyoruz. Faruk’un asistanı Özgür rolünü canlandıracak olan oyuncunun adı da Eylül Su Sapan.

Eylül Su Sapan Hakkında Bilgiler Daha Önce hangi dizilerde oynadı? 1993 İstanbul doğumlu olan oyuncu şuan 25 yaşındadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. Oyunculuk dışında sporla da ilgilenen güzel oyuncu yüzme ve bale ile ilgilenmektedir. Arkadaşları ile de zaman geçirmeyi çok seven oyuncunun ilk dizi projesi Show tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi olmuştur.Pis Yedili dizisinde Melis karakterini canlandırmıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2018