İstanbullu Gelin Final Yaptı Bitti mi, Gelecek Sezon Devam Edecek mi?

İstanbullu Gelin Final Yaptı Bitti mi, Gelecek Sezon Devam Edecek mi?

87. Bölümüyle ekrana veda etmeye hazırlanan İstanbullu Gelin dizisi ekibi veda yemeğinde bir araya geldi. Özcan Deniz’in şarkılar söylediği ve tüm ekibin storylerin paylaştığı mekan İstanbul Maslak ta Esnaf adlı bir mekan dizinin final yapmasına sayılı hafta kala artık vedalaşmalar başladı. Özcan Deniz bu bir ayrılık değil yollarımız başka bir proje de tekrar buluşacaktır demesiyle duygusal anlar yaşandı. Peki herkesin merak ettiği İstanbullu Gelin Final mi Yaptı Gelecek Sezon da Devam edecek mi sorularının cevabını verelim.

İstanbullu Gelin Gelecek Sezon da Var mı?

Sevenleri tarafından sıkı takipte olan İstanbullu Gelin dizisi Final kararı aldı ve gelecek sezonda ekranlarda olmayacak başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar gibi isimlerin oynadığı dizinin efsane ekibi 2019-2020 yeni sezon dizileri için anlaşmalara yavaş yavaş başladılar bile diyebiliriz.

Yeni sezonda Özcan Deniz Hangi dizide dediğinizi duyar gibiyim ama şuan için Özcan Deniz’in resmi bir dizi anlaşması yok güzel bir tatilden sonra bombalar yaz sezonunu sonuna doğru gelecektir.

İstanbullu Gelin Neden Bitti ? Daha Yeni Sezonlar Neden Olmadı?

Dizinin sezon boyunca reytingleri de iyi olmasına rağmen kanal ve yapım şirketi tarafından alınan karar 31 Mayıs ta dizinin final yapması yönünde oldu, bu tarz uzun soluklu projelerin ayakta durması gerçekten zor olmasına rağmen İstanbullu Gelin dizisinin tüm ekibini yürekten kutluyoruz.

31 Mayıs ta İstanbullu Gelin Bitiyor.

İstanbullu Gelin Son Bölüm 82. Bölüm Fragmanı;

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Nisan 2019