İstanbul’lu Gelin Gözde Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Didem İnselel)

yorumsuz
24 izlendi

İstanbul’lu Gelin Gözde Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Didem İnselel)… İstanbullu Gelin dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu.  Diziye Gözde adıyla dahil olan oyuncunun adı Didem İnselel. İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümünde katılan Gözde kimdir? Didem İnselel Kimdir bilgileri…

İstanbullu Gelin dizisi Didem İnselel’in oynayacağı Gözdenin karakteri Faruk’la kısa bir dönem tanışan arkadaşlık kuran biridir. Halkla İlişkiler Uzmanı olan alımlı ve çekici Gözde’nin asıl amacı nedir? Sadece iş için mi Faruk’un karşısına tekrar çıkar yoksa başka gizli bir amacı mı vardır? İstanbullu Gelin dizisine Süreyya ve Faruk’un arasını bozmak için yeni biri mi giriyor? İşler yine karışacak mı?

İstanbullu Gelin dizisinde Gözde’yi oynayan Didem İnselel Kimdir? Didem İnselel 1976 doğumludur. 1999 yılında Kavak Yelleri dizisinde Gönül karakteri ile tanınmıştı. Aynı yıl Melodi programında sunuculuk yaptı. Camdan Pabuçlar, Sahte Prenses dizilerinde rol aldı. Reklam filmlerinde de oynamıştır. Trt1 Beni Böyle Sev, O Hayat Benim dizilerinde rol aldı.

İstanbullu Gelin dizisi son bölümde olanlar; Faruk’un yerde hareketsiz bir şekilde yatan görüntüsü herkesi merak içinde bıraktı. Faruk’a ne olduğu soruluyordu. İstanbullu Gelin son bölümünde Boranlar, Faruk’u aramaya başlar ve bulunamayınca tüm oklar Adem’e çevriliyor. Faruk’un kaybolmasında Adem’in parmağı olduğu düşünülüyor.

Bunu Gördün mü>>  Avlu Oğuz Okan Kimdir? Detaylı Bilgileri (Ertan Saban)

Esma Hanım ve Süreyya, Faruk’u bulmaya çalışır. Fikret ise Faruk’un kaybolmasını bile dikkat çekmek olarak anlıyor. Rol çaldığını ve lansman günü ortadan kaybolmasını bilerek yaptığını söylüyor. Esma Hanım ile Fikret arasında bu yüzden bir tartışma bile çıkıyor.

Esma Fikret’e sen hiçbir zaman Faruk’u sevmedin diyor. Ardından da Farukun cüzdanı kapı çalınarak Süreyya’ya teslim ediliyor. Faruk nerede ne oldu? Bu soruların cevabını alırken yeni oyuncu Didem İnselel’de İstanbullu Gelin dizisine dahil olacaktır. Sezon sonuna doğru katılan Gözde karakteri İstanbullu Gelin dizisine nasıl bir renk akatacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2018