İstanbullu Gelin Güneş Köksal Kimdir? Ülfet’in Arkadaşı Güneş Bilgileri

3. sezonu ile star tv de kaldığı yerden cuma günleri ekrana gelmeye devam edecek olan İstanbullu Gelin dizisinde yeni oyuncular kadroya katılmaya devam ediyor. Star TV’nin sevilen dizisi ‘İstanbullu Gelin’e son olarak yeni bir oyuncu daha dahil oldu yeni sezon için. Yeni Oyuncu Güneş Köksal..

İstanbullu Gelin Güneş Köksal Kimdir? İstanbullu Gelinde Ülfet’in Arkadaşı Güneş hakkında Bilgiler gerçek adı soyadı oynadığı diziler hangileri gibi merak edenlerin merakını giderecek sorular ve cevapları burada olacak. İstanbullu Gelin Güneş Köksal Kimdir? Gerçek adı soyadı bilgileri biyografisi burada..

İstanbullu Gelin Güneş Köksal hakkında bilgiler

Başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Dilara Aksüyek, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar,Hakan Altıner,Nergis Çorakçı ve Neslihan Yeldan gibi deneyimli oyuncuların paylaştığı İstanbullu Gelin dizisine son olarak Beş Kardeş dizisinde rol alan Nihal Yalçın dahil oldu.

İstanbullu Gelin Güneş Köksal karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Nihal Yalçın isimli oyuncudur. Oyuncu dizide Meral Çetinkaya’nın canlandıracağı Ülfet Kavaklı’nın sağ kolu ve en büyük sırdaşı olan Güneş Köksal karakterine can verecek. İstanbullu Gelin Güneş Köksal oldukça hareketli ve kurnaz bir rolde oynayacak.

İstanbullu Gelin Güneş Köksal Kimdir bilgileri

İstanbullu Gelin Güneş Köksal rolündeki Nihal Yalçın Kimdir? 29 Mart 1981 yılında dünyaya gelen Nihal Yalçın İstanbul’da doğmuştur. 37 yaşında olan ünlü dizi oyuncusu koç burcundandır. Üç kız ve bir erkek kardeşi bulunan Nihal Yalçın aslen Tuncelilidir. Bir çok tv dizisinde rol almıştır. Beş Kardeş, Yalan Dünya, Cümbür Cemaat Aile, Kış Masalı, Avrupa Yakası, Güldünya, Şöhret Okulu ve Kurtlar Vadisi Pusu oynadığı bazı dizilerdir.

“İstanbullu Gelin” Güneş Köksal karakteri ile ve yeni bölümleriyle Eylül’de Star Tv’de!

İstanbullu Gelin nihal yalçın güneş rolünde oynayacak

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2018