İstanbullu Gelin İmer Özgün Kimdir Hangi Rolde Oynayacak?

Merak ettiğiniz İstanbullu Gelin İmer Özgün Kimdir Hangi Rolde Oynayacak? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

İstanbullu Gelin İmer Özgün Kimdir Hangi Rolde Oynayacak?… İstanbullu Gelin dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor. İmer Özgün. İmer Özgün dizi de Fikret’in ilişki yaşayacağı kadın olarak giriyor. İpek’in soğuk tavrından bunalan Fikret’in sığındığı liman olacak belki de.

Peki İmer Özgün Kimdir? İmer Özgün gerçek hayatta Salih Bademcinin eşi. Salih Bademci yani İstanbullu Gelin dizisinin Fikret’i. Bu demek oluyor ki dizide gerçek eşiyle ilişki yaşayacak. İmer Özgün bilgilerini sizlerle paylaşalım;

İmer Özgün 1987 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Bir çok dizi de rol almıştır. Dudaktan Kalbe, Sınıf, Avrupa Yakası, Kalpsiz Adam, Kavak Yelleri, Hanımın Çiftliği ve Beyaz Karanfil dizilerinde rol aldı.

İstanbullu Gelin dizisi İmer Özgün Fikret’in yeni aşkı olarak diziye girecek. Bakalım nasıl bir performans sergileyecek karı koca aynı dizide 🙂

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2017

Dizi Haberleri