İstanbullu Gelin Süreyya Öldü mü Kaza Yaptı Diziden Ayrıldı mı? (Aslı Enver)

Aslı Enver’siz bir İstanbullu Gelin düşünmek elbette zor olsa da son fragmandan sonra bunu düşündüren bir gelişmeye şahit olduk. 20 Ekim cuma günü ekrana gelecek olan İstanbullu Gelin 21. bölüm fragmanı tanıtımında oldukça kötü bir sahne var Süreyya için. İntihar mı ediyor kaza mı yapıyor anlaşılması zor olan sahne aşağıdaki fragmanda var.

Herkes merak edip soruyor İstanbullu Gelin Süreyya Öldü mü Kaza Yaptı Diziden Ayrıldı mı? diye. Tabi akla hemen Aslı Enver’in diziyi bırakması düşünülemez diye gelse de şöyle bir gerçek de var. Cuma günü star tv de ekrana gelen İstanbullu Gelin 5 dizi arasında 4. olabilmiş belkide haftaya beşinci olacak kadar düşük reyting alıyor.

Böyle devam ederse kısa süre sonra final yapması kaçınılmaz olacak. Reytingi düşük olunca reklam gelirlerinden en düşük payı da Star tv alıyor ve yapımcı firma oyunculara ödediği yüksek paralardan dolayı sürekli zarar ediyor. Bu yüzden bir kaza ile Aslı Enverin oynadığı Süreyya karakteri öldürülmüş ve diziden çıkmış olabilir.

Elbette bir ihtimal olsa da başrollerin diziden çıkması ile dizinin hızla bitmesi kimsenin işine gelmez. Bu yüzden bizde Süreyyanın yaptığı bu kaza onu öldürmeyecek ama bir çok olayın yeniden değerlendirilmesine neden olacak. İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya kaza yapıp ölür mü diziden çıkar mı sizce? yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İstanbullu Gelin Süreyya Öldü mü Kaza Yaptı Diziden Ayrıldı mı? (Aslı Enver) (1 Yorum)

  1. nolur artık farukla süreyya barışşın diziyi onların aşkı sevgisi ayakta tutuyordu ondan seyretmek bile istemiyoruz çok güzel bir dizi

Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2017