İstanbullu Gelin Süreyya Seninle Başım Dertte Ne Yapsam Bilmiyorum Şarkısı

 İstanbullu Gelin Selami Şahin Seninle Başım Dertte Ne Yapsam Bilmiyorum Şarkısı… İstanbullu Gelin dizisinde yeni bölüm Uludağ’da çekiliyor. Faruk ve Süreyya romantik dakikalar geçirip aşk tazeleyecekler bu bölümde. Süreyya’nın yani Aslı Enver’in  sesinin güzelliğini artık biliyoruz. Yeni bölümde bir şarkı seslendiriyor. Süreyya Faruk’u da alıp Uludağ’a gidiyor.

Birlikte eğlenceli ve romantik bir tatil planlıyor.  Süreyya sesinin güzelliğini sergiliyor bir kez daha seyircisine.  İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya Selami Şahin‘in ” Seninle Başım Dertte” şarkısını söylüyor.  Faruk’un gözlerine bakarak ”seninle başım dertte ne yapsam bilmiyorum” sözlerini söylüyor.

 

İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya ve Faruk’un geçirdiği bu özel dakikalara Selami Şahin’in romantik şarkısı eşlik ediyor. İstanbullu Gelinde 26 ocak cuma yeni bölümünü Star tv ekranlarında izleyeceğiz. Şarkılarıyla ön plana çıkan İstanbullu Gelin dizisi reytingleri ile her hafta artış gösteriyor.

Selami Şahin’in eşsiz yorumunu bir de Süreyya’yı canlandıran Aslı Enver’in sesinden dinleyelim. İstanbullu Gelin Süreyya Seninle Başım Dertte Ne Yapsam Bilmiyorum Şarkısı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Ocak 2018