İstanbullu Gelin Tutsana Ellerimi Ellerimi Görmüyor Musun Şarkısı 15 Aralık

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız İstanbullu Gelin Tutsana Ellerimi Ellerimi Görmüyor Musun Şarkısı 15 Aralık konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. İstanbullu Gelin Tutsana Ellerimi Ellerimi Görmüyor Musun Şarkısı 15 Aralık hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

İstanbullu Gelin Tutsana Ellerimi Ellerimi Görmüyor Musun Şarkısı 15 Aralık… İstanbullu Gelin dizisi yeni bölümünde Süreyya Faruk Emir ve annesinin kampa gitmesine oldukça öfkelenmiştir. Onları kampta eğlenirken görünce de dünyası başına yıkılır. Ama bu olanların hesabını da Faruk’tan sorar.

Süreyya artık Faruk’a olan inancını kaybetmişken ve Faruk’un hayatının artık Emir ve annesinin olduğunu düşünürken Faruk yine onun gönlünü almayı bilir. İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya’nın Faruk’a bu seslenişinin ve aşk acısının şarkısı olarak ‘Tutsana Ellerimi’ şarkısı çalıyor.

Tutsana Ellerimi şarkısını Hümeyra seslendiriyor. İstanbullu Gelin Tutsana Ellerimi şarkısı sözleri videosu aşağıda sizlerle…

Sana bu karanlık bu gürültü içinde
Ellerimi uzatıyorum
Sen bu karanlık bu gürültü içinde
Görmüyorsun

Bütün köşeleri tutmuşlar
Ortada meydanlar, gözler içinde
Sana anlatamıyorum
Bütün bu köşeler, bu karanlık, bu ıslak, bu gürültü

Tutsana ellerimi
Ellerimi görmüyor musun?
Tutsana ellerimi
Ellerimi görmüyor musun?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2017