İstanbullu Gelin Yaz Kimdir? Faruk ve Süreyya’nın Kızı Yaz’ın Gerçek Adı

İstanbullu Gelin Yaz Kimdir? Faruk ve Süreyya’nın Kızı Yaz’ın Gerçek Adı… İstanbullu Gelin dizisi yeni sezonu için hazırlıklar tamamlanırken diziye yeni oyuncularda dahil olmaya başladı. İstanbullu Gelin dizisinin yeni sezonuna genç bir oyuncu dahil oluyor. Genç oyuncu diziye Faruk ve Süreyya’nın kızı olarak dahil oluyor.

İstanbullu Gelin yeni sezonunda Faruk ve Süreyya’nın kızı oluyor. Süreyya kızının adını ” Sen benim kışımı yaza çevirdin diyerek Yaz” diyor ve kızına Yaz ismini koyuyor. İstanbullu Gelin dizisi yeni sezonunda Yaz karakterini bir bebek canlandıracak diye beklerken 19 yaşında bir kız canlandırıyor.

İstanbullu Gelin dizisi yeni sezonda Faruk ve Süreyya’nın kızları 19 yaşında. Yaz karakterini dizi de Ahsen Eroğlu canlandırıyor. İstanbullu Gelin dizisi yeni sezonunda Faruk ve Süreyya’nın 19 yaşında kızları varsa Süreyya ve Faruk’un yaşlı halleri nasıl olacak gerçekten merak konusu.

İstanbullu Gelin Yaz’ı canlandıran Ahsen Eroğlu Kimdir?

Ahsen Eroğlu 1993 Tekirdağ doğumludur. Spora ve tiyatroya ilgilidir. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu mezunudur. Ardından kendini tiyatro alanında geliştirmiştir.Kariyerinde ilk adımları reklamlarla atmıştır. Reklamlarda rol aldıktan sonra yapımcılar kendini keşfeder. İlk dizisi 2015 yılında Bir Modern Habil Kabil Hikayesi olmuştur.

Ardından Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol aldı. Anne dizisinde de oynadıktan sonra son olarakta Kızlarım İçin dizisinde oynadı. Genç oyuncu güzelliği ile de hemen farkedildi ve başarısını katlayarak ilerliyor. Yeni dizisi İstanbullu Gelin’de de Faruk ve Süreyya’nın kızını canlandıracak. 19 yaşında Yaz karakterini hayat verecek olan Ahsen Eroğlu’na başarılar diliyoruz.

İstanbullu gelin dizisinde Aslı Enver ve Özcan Deniz’in kızını kimin canlandıracağı belli oldu. Genç oyuncu Ahsen Eroğlu daha önce Anne dizisinde Cansu Dere’nin kardeşini canlandırmıştı. Ege Üniversitesi BESYO bölümü mezunu oyuncu 19 yaşında bir karakteri canlandıracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version